Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagytok ilyenek nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek nők, lányok?

Figyelt kérdés

Én a következő tapasztalatot vettem észre. Van egy normális, értelmes férfi, és ő szeretne alkalmi szexuális kalandot akkor elég nehéz dolga van.

Ha egy nő felé a férfi kedves, udvarias módon közeledik akkor a szexben legnyitottabb, legbevállalósabb nő is hirtelen elő akarja adni magáról, hogy ő egy szende ártatlan szűz, ő nem "olyan". :)

Talán azt gondolom hogy ha érzi a nő a férfin, hogy értelmes, intelligens, udvarias akkor elkezdi szégyellni az felé a férfi felé, hogy ő nőként ilyen.

Vagy pedig azt hiszik a nők, hogy a normális, intelligens udvarias férfiak nem szeretik néha az ilyen fajta szexet? Csak a bunkók.

Amelyik nővel elő szokott ez fordulni, hogy másnak akar látszani egy normálisabb férfi előtt, azoktól kérdezem, hogy miért? :)



2015. jún. 30. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Miért, minden magát kedvesnek és intelligensnek tartó pasitól el kellene ájuljunk ha odajön és egyből szétrakni a lábunkat, vagy mit akarsz ezzel a demagóg maszlaggal. Látszik nem volt még nő az életedben.
2015. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a nők, lányok miért ilyenek, csak magamról tudom elmondani, hogy ha valakivel alkalmi szexuális kalandot akartam, akkor az elsődleges szempont az volt, hogy az a férfi engem szexuálisan vonzzon. Intelligencia, kedvesség, udvariasság soha nem volt nálam kizáró ok, a bunkóság igen, meg a túlzó kedvesség, vagy inkább nyálasság is.
2015. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló!

Tévedsz.

Volt már pár nő az életemben.

És igen most jót írtál. :)

Mert pont azokról a nőkről beszélek akik egy nagyképű bunkónak egyből szétrakják a lábukat ők miért akarnak egy normális pasi előtt egy ártatlan szűznek látszani? :)

2015. jún. 30. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tévedsz.

Volt már pár nő az életemben."

Ja. Anyukád, meg az óvónéni. Róluk is ilyen jó véleménnyel vagy?

2015. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán azért mert rendes pasit normál kapcsolatra akarnak, illetve nem akarnak.

Bunkóval könnyebb az alkalmi kapcsolat, mert elég hogy szexuálisan vonzó legyen, de tutira nem fognak beleszeretni.


Ez most csak tipp. Egyszer volt alkalmi kapcsolatom, de a srácot már ismertem előtte hetek óta. Ha most ismerkednék meg valakivel, nem feküdnék le vele elsőre mert nem keresek alkalmi kapcsolatot. Ez nem megjátszás, csupán egy normál kapcsolat reményében jobban meg kell ismerni a másikat.

2015. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És te miért vagy ilyen, hogy általánosítasz? Az egy dolog, hogy neked ez a tapasztalatod, de ettől még nem minden lány, nő ilyen. Sőt, én a környezetemben egyet sem ismerek, aki így viselkedne.


Egyébként nekem is az a tippem, amit az 5. válaszoló írt. 30/N

2015. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!