Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik társkeresőn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik társkeresőn vagytok tudnátok mutatni olyan srácot akire minimum felfigyelnétek ott?

Figyelt kérdés
Vagy, ha társkeresőn lennétek :D Engem nem, hogy nemnagyon kedvelgetnek, de legtöbb esetben vissza sem látogatnak, Badoon vagyok fent ott még látszanak is a látogatok nem tudom mi lehet velem a baj :D Pedig bulikban azért nem szoktam ennyire sikertelen lenni mint itt teljesen lelombozott a dolog :D 25/F

2015. jún. 23. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudok példát mutatni, de badoon én csak kopaszodó,alacsony meg fülbevalós vagy túlkigyúrt metroszexuális pasikat látok :D


1-2% tényleg,akivel el tudnám képzelni

2015. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én sem vagyok valami magas (175cm) meg kigyúrt sem :D De hajam az van cserébe :DD
2015. jún. 23. 12:42
 3/5 anonim válasza:

Én poénból voltam fent badoon, inkább unaloműzés meg chatelgetés és kíváncsiság miatt, mindig szerettem nyitni az emberek felé, de sose gondoltam úgy, hogy onnan találkozni is fogok valakivel személyesen.

A felhozatal szerintem is érdekes, többnyire nálam 15-20 évvel idősebb furcsa férfiak találtak meg, esetleg aki korombeli volt annak a foga hiányzott..

Azonban ciki vagy nem, egyik nap egyezésem lett egy sráccal, aki kifejezetten az esetem volt, el is kezdtünk beszélgetni és meghazudtolva önmagam elmentem a találkozóra.. :DD ő azóta is a barátom és a világ legszerencsésebb lányának érzem magam mellette :DD sose hittem volna, hogy a netes társkeresőkön valaha talált normális párt magának egy ember, aztán megtörtént velem is :D szerintem ne add fel, tekints rá unaloműzésként :D

2015. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na persze,majd itt reklámozom a titkos szerelmemet, mi?! Na neeeee!


Amúgy meg hülyeség a kérésed/kérdésed. Most mit csinálnál, ha idelinkelnénk szimpatikus alakokat? Elkezdenéd utánozni őket akár a szövegükben, akár a megjelenésükben? Az már nem te lennél...Nem tudsz önmagadból kifordulni, kár is erőltetned.


Pont ez a baj a legtöbb társkereső pasival, hogy nem önmagát adja, hanem mást utánoz vagy próbál megfelelni valami vélt ideálnak. Nekem ezek meg annyira nem jönnek be, az ideálok sem...


Ahelyett, hogy elgondolkodnál, hogy te ki vagy és milyen vagy, és ezt adnád, így próbálnál magadról minél teljesebb képet adni... Ha lassabban is, de biztosabban emberedre, akarom mondani társadra akadnál. Így meg lerí, hogy majmolsz, nem tudod mit akarsz, és nem valószínű, hogy ez bárkinek is bejönne...


Legtöbb pasi ezt csinálja, ezért sem túl működőképes a dolog...

2015. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

EHHHHH, nem akarok majmolni senkit szerintem eléggé félre értetted a szándékom, inkább csak fel akartam mérni, hogy pazaroljam-e rá továbbra is az időmet vagy töröljem magam a pics*ba mert egy átlagos megjelnésű sráccal szóba sem álltok :D


Engem itt csak az érdekelet mégis, hogy néz ki akit egyáltalán vissza tekintetek nem csak megnyitjátok a chat ablakot, hogy ki írt és törlitek az üzenetet

2015. jún. 24. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!