Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik testrészeteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik testrészeteket tartjátok a legvonzóbbnak?

Figyelt kérdés

Melyik részeteket tartjátok a legszexibbnek és miért?

És ha van olyan, akkor melyiket nem? Mi az az öltözködésnél amit próbáltok eltakarni illetve megmutatni? :)

18/f



2015. jún. 30. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A farkamat.
2015. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Kérlek ne szemetelj teli értelmes kérdéseket. :)
2015. jún. 30. 19:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a szempillámat szeretem xD

Meg a mellemet, mert nagyok és puhák. Bár sokszor jobban örülnék egy kisebb, de formás, feszes mellnek, de ez jutott. :)

És... hát.. szóval én a vaginámat is nagyon szeretem, csak az a baj, hogy nagy a vénuszdombom, így kidudorodik, ha szűk szoknyát veszek fel (vagyis vettem, mert mióta észrevettem, nem hordok), és ettől konkrétan hányok, mert semmi nőieset nem látok benne. Szóval furcsa, mert szeretem... csak ne lenne olyan nagy a vénuszdombom. :D

A lábamat és a térdemet is takarom. Inkább a vállamat és a kulcscsontomat emelem ki. Meg a derekamat. Szeretem, hogy alkatomhoz képest karcsú a derekam. :)

De rajtam van egy 5-6 kiló súlyfelesleg még rendszeres sport mellett is, meg alacsony is vagyok, szóval nem csoda, hogy a lábamat nem mutogatom. :D

De azért remélem még nem haragszotok meg, hogy egy nem sztendert külsővel is leírtam a véleményemet. :D

2015. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én az arcomat szeretem (egészséges ego) smink nélkül is "kedves" arcom van,kerek a fenekem! Amit nem szeretek az a hasam, mivel van rajta egy kis felesleg, a bikinivonalam zavar mivel sötét a hajam és eléggé kilátszik hogy meddig is lenne szőrös (szőrtelenítem magam) így strandra sem szívesen mentem egészen idáig, mert végre találtam egy csini miniszoknyás fürdőrucit, ami ápol és eltakar mindent! :) 23/L
2015. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, várom még. Minden értelmes válaszolónak megy a zöld pacsi ;) És legyen önbizalmatok, lányok :)
2015. jún. 30. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A szemei, a nyakam es vallam

18/L

2015. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A szemeimet, lábaimat és még talán a fenekem.
2015. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Szerintem meg nagyon izgató a dudorodó vénuszdomb. Nem tudom, miért, de így van :P

2015. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nagyon szeretem a szememet és a melleimet is :3
2015. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szemeim, popsim, labaim.. :) 16L
2015. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!