Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha megismerkedné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha megismerkednétek egy szép szőke hajú kék szemű lánnyal de amikor levetkőzne?

Figyelt kérdés
Tele lenne a teste tetoválva náci jelképekkel és horogkereszttel stb ott hagynátok?
2015. jún. 30. 07:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
főnyeremény lenne számomra :)
2015. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tetszene, de megtömném rendesen. :)
2015. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

nem jönne be.

egyrészt tiltott hatalmi jelkép. másrészt strandra pl vagy welnesselni el se tudnék vele menni.

2015. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a teletetovált lányokat, úgyhogy teljesen mindegy mi van rajta, aznap látna utoljára.
2015. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem a tetoválásokat és ilyen tetoválásokkal biztosan nem olyan a személyisége amilyet kerestem...
2015. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de akár a nő oldaláról, akár a férfi oldaláról nézve irritáló lenne számomra, ha sokat kellene nézegetnem..kapcsolatnak semmiképpen sem jön szóba, mert hogy azt odatetováltatta az nagyon sok mindent elárul a személyiségéről, ami nálam 'no go'. Hogy a szexuális együttlétet megszakítanám-e az attól függ, hogy a libidóm mennyire lohad le a tetkók látványára. Ha a hányinger felülkerekedik, akkor bizony lőttek az egésznek.
2015. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
A szélső jobboldali eszmékkel nincs bajom, de a tetkót rühellem.
2015. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha egy nőt levetkőztet és közben felizgat az ember, kötelessége alaposan megdugni hogy örök emlék maradjon neki az alkalom.

Nekem se tetszene férfiként, hogy ott hagyjanak álló gerendával...

De nem hinném, hogy utána keresném. Mondjuk egy ilyen ember mint én, biztos beszélgetne vele sok dologról, és szóba kerülhetne ez is. Persze nem biztos, így bele futhatnék hasonló helyzetbe.

2015. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott, de megmondanám hogy vagy leszedeti vagy viszlát :) Mindenkinek meglehet a magán véleménye, de ezt nem kell nagydobra verni. 25/F
2015. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Undorodom a tetovált nőktől!
2015. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!