Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bezavarhat egy 3 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bezavarhat egy 3 hónapja véget ért 6 éves kapcsolat?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm 6 évig(az első volt nekem) és 3 hónapja külön vagyunk. Most van egy másik lány akivel nagyon-nagyon találunk,jó vele minden. Nem feküdtünk le,mert még nem akartuk elsietni de aggódom kicsit,mert régen 2 csóktól állt mint a beton. Most pedig nem nagyon akar megmozdulni,igyekeztem koncentrálni és bele élni magam a helyzetbe és egy kicsit úgy éreztem,hogy na. De tartok a dologtól.Zavarná a tudat alattimban még az exem?

2015. jún. 29. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:
20F
2015. jún. 29. 12:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátot, részben hasonló a helyzetem. Igaz, nincs új barátnő, de volt 3 hónappal az után, hogy véget ért egy 7 évig tartó kapcsolatom.
2015. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 év hosszú idő, ezt neked kell tudnod, hogy mennyi idő alatt teszed túl magad rajta teljesen.


Gondolod át magadban a dolgokat, hogy jelenleg hogy állsz. Inkább jobb nem elsietni semmit, mert az a lánynak se jó, ha hirtelen közlöd vele, hogy te még nem állsz készen egy másik kapcsolatra, közben pedig ő már lelkesedne.

2015. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden férfi életében van egy nő, akit történjen bármi, sohasem fog elfelejteni. Lehet, hogy neked ő az. Ez viszont nem lehet ok arra, hogy ne működjön a cerka. Inkább az lehet a gáz, hogy ez a csaj nem jön be neked.
2015. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer minden véget ér.

Ne foglalkozz már az előző lánnyal (nem tudom, milyen a kapcsolatotok azóta), legalábbis mint párral.

Ideje új vizekre evezni.

2015. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!