Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egészséges (vagy baj) az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges (vagy baj) az, hogy ennyire nem kivánom az együttléteket?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, jelenleg van barátom. Jó vele az együttlét, de mégis, az esetek többségében olyan semlegesnek érzem az egészet, mintha csak úgy átmenne rajtam és kész. Ritka az amikor én is el tudok menni úgy igazán, pedig igyekszik. A baj velem van, de nem tudom mi és főképp az, hogy azt se tudom hogy oldjam meg. Az eddigi partnereimmel sem volt olyan jó a szex. Maga az, hogy nem tudom élvezni. Hiába kapom majd azt a választ, hogy nem találtam meg még a megfelelő partnert, mert most csak azért nem fogom szétteni a lábam az egész város előtt :)))...

A masztizás számomra egy kin, nem egyszer próbáltam, nekem az semennyire nem jön be.



2015. jún. 28. 16:20
 1/7 A kérdező kommentje:
BOcsi, egészséges helyett egészségtelent akartam volna :)
2015. jún. 28. 16:22
 2/7 RRR ***** válasza:

valami zavar amikor vele vagy,


szégyenled magad,

még ha ez nem is tudatos

2015. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Benne lehet, nem tagadom. De ezt nem tudom legyőzni.

Meg lehet az is, hogy én a szexet másképp tudnám elképzelni, de azt megint nem tudom megvalósitani egyrészt gátlások miatt, másrészt mert nagyon félek a teherbe eséstől... Emiatt is nagyon vigyázunk mindig, brutális módon ellenőrzöm mindig az óvszert aktus előtt és végén is.

2015. jún. 28. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit feszült vagy és talán benne lehet a terhességtől való rettenetes félelem, amitől nem tudsz ellazulni.


Egyébként a 69 nagyon izgató tud lenni, nekem álmosan többször hozta már meg a kedvem. Majd mikor úgy érzed ott már el tudsz menni, akkor folytassátok rendesen.

2015. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:

ebből egy is elég,hogy ne add át magad a szeretkezésnek és ne tudd élvezni


esetleg tabi??

bár,ha normálisan használjátok a gumit(meg jó minőségűt)nem lehet baj

2015. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
frigid vagy, ez ellen nincs mit tenni, keress egy aszexuális partnert
2015. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első barátommal én is hasonlóképpen éreztem, heti 2-3-4x szeretkeztünk, élveztem is, de olyan semlegesnek tűnt az egész.

A mostani barátommal egészen más érzés megélni a szexet. Nem tudom megmondani, hogy mit csinál másképp,mint az előző, mert ugyanolyan pózokban vagyunk együtt, mégis valahogy sokkal jobban beindít, és mélyebbek az érzéseim iránta, és így sokkal jobban át tudom magam adni számára. Bár véleményem szerint az egész fejben dől el. Ha azon agyalok közben, hogy pl. mi lesz holnap, vagy milyen problémám volt aznap, akkor én se tudom átélni az együttlétet, viszont ha közben azon jár az eszem,hogy mennyire élvezi a barátom,ahogy ki-be csúszkál bennem, és hogy mennyire szeretem amikor bevadul,és közben a nyakamat harapja, akkor teljes az extázis. :)

20L

2015. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!