Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Óvszer?

Figyelt kérdés

Zöld Masculan óvszer van itthon és azt szeretném kérdezni, hogy mennyivel élvezek el késöbb, mint ha nem lenne rajtam? Nem akarok túl korán elmenni. Illetve, ha becsomagolom papírba vagy alufóliába akkor sem lehet lehúzni a wc-n?

Meg itthon megpróbáltam felhúzni egy You & Me óvszert ugye az olcsóbbikat és nagyon mozgott maga az óvszer, ez is ugyanolyan lesz?


2015. jún. 29. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha az első alkalom lesz akkor ne számíts rekord időre, egy két perc és ugy is el élvezel , de utána már a második jobb lesz . Am hogy mennyire fog mozogni azt nem lehet igy meg mondani hogy nem tudja az ember hogy mekkora van neked .

Használat után meg csak dobd ki a kukába a gumit .

2015. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Drága első, attól hogy te felsültél, nem mindenkinél van így ;)
2015. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Fa-.szért ne dobnád ki a kukába?


2. Egy óvszer nem sokat segít. Múltkor még EGYSZERRE 2-től is hamar elmentem. Vegyél olyat ami késlelteti az elélvezést.

2015. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Sok kérdésnél sokan csak flegmáztak meg szivatták a kérdezőt, úgyhogy tényleg kösz, hogy itt nem ez van :)
2015. jún. 29. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden pasinak volt egy "első" az életében, ahol nyilván ő ugyanolyan tanácstalan és "béna" volt, csak vannak akik ezt elfelejtik.

Én nem adok az óvszerhez tanácsot, mert rajtam életemben egyszer volt mindössze, pedig már 40 felett járok. Ja és nem élek cölibátusban, csak eddig olyan partnereim voltak akikhez nem kellett! :)


Az viszonbt biztos, hogy a kukába bedobható a használt óvszer, legfeljebb ha nem akarod, hogy valaki észrevegye, akkor csomagold be egy papírzsepibe.

2015. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első szexnél különösen jó az óvszer, mert azzal meghosszabbítod az aktust.
2015. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát meg 16 évesen barátnőmnek korai még a fogamzásgátló használata.
2015. jún. 29. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Első alkalom gumival elég kiábrándító..Én megadnám a módját.Gumival vacakolni lesz még elég alkalom,de az elsőt nem rontanám el.
2015. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!