Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért fájhat mert túl nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért fájhat mert túl nagy van neki vagy velem van a probléma?

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyok a partnerennel és számtalanszor szexeltünk,de az eddigieknél sokkal nagyobb a pénisze és minden szexuális együttlét alkalmával fáj odalent,mintha elérné a méhem.Nem tudja teljesen berakni és látom rajta,hogy zavarja,hogy neki túl nagy és ezzel okoz nekem fájdalmat. Hát elég magas férfi,mert 2m magas és a pénisze kb.20-22cm között lehet és olyan 4cm lehet az átmérője. Kérem csak normális emberek válaszoljanak. 22\L

2015. jún. 28. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy tényleg eléri a méhed.

Kevés lány élvezi, ha felbökik a méhszáját, szólj neki nyugodtan...

2015. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a méhszáj lehet érzékeny bökdösésre, ez az oka

túl nagy, ennyi

2015. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is hasonlóak a méretei és nekem pont jó. Nem fér be tövig mert eléri a méhszájat, viszont nekem egyátalán nem fáj semmim. Ez függ az izgalmi állapotottól (elég nedves vagy?), de sajnos van olyan is, hogy alkatilag valakinek túl kicsi / szűk a hüvelye. 29/L.
2015. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!