Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért fáj mindenkivel a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fáj mindenkivel a szex?

Figyelt kérdés

3 évig volt barátom és egyik szexuális együttlétünk során sem volt orgazmusom, mert mindig fájt valamennyire az aktus. Neki elég nagy a pénisze (19cm) és gondoltam biztos ezért fáj.

Azonban amikor szakítottunk lefeküdtem mással is, akinek jóval kisebb volt a pénisze (15cm) és ugyanannyira fájt.


Mi lehet a baj velem?

Mit tudok tenni ellene?



2015. jún. 20. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert nem velem csinalod
2015. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem vagy kikezelve. nemibeteggondózóba fáradj el. köszönöm.
2015. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, nem láttalak, nem tapasztalhattalak...

Láthatatlanban nem mondok alaptalan véleményt.


Nekem már a szex hiánya kezd fájni. :(

22/F

2015. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, eléggé fáj, de még az ujjazást sem nagyon szeretem.
2015. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Jázi :) ***** válasza:

Voltál már ezzel nőgyógyásznál?

Ajánlom,hogy vizsgáltasd ki magad! Nem vicc. Ha 3 év alatt mindig fájt és utána is akkor valami lehet,hogy nincs rendben.

2015. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez betegség, simán csak bénák voltak a fiúk.
2015. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De, hogy fáj? Nem mindegy... Amúgy létezik 12cm hosszú hüvely is.
2015. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, de először menj el nőgyógyászhoz, hogy kiszűrhesd a fertőzést.

Ha nem betegségről van szó, akkor lehet, hogy nem vagy elég nedves (síkosító!), nem volt elég az előjáték, nem tudod magad elengedni, rossz a póz (pl kutyapózban mélyebbre lehet hatolni)

2015. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sajnos ezt a problémát rengeteg minden okozhatja. Stressz olyanok miatt, mint önértékelés és lelki problémáktól kezdve egészen olyan apróságok mint egy felfázás vagy de még az aktus során keletkezett nedven is állhat vagy bukhat a dolog. Fontos a kommunikáció és,hogy előre megbeszéljetek pár dolgot. Ha már életedben volt orgazmusod közel sem reménytelen a helyzet. Egy nőgyógyászt mindenesetre nem lenne rossz felkeresni és az intimtornáról is csupa jó dolgot hallottam eddig.
2015. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sok minden okozhatja ezt, de ajánlom,hogy mihamrabb keress fel egy nőgyógyászt és vizsgáltasson ki. Akár gomba is lehet amit ha most nem kezelsz(már kellett volna) akkor tovább terjedhet és lehet később gyermeked sem lehet! Nem ijesztgetés! Az is okozhatja,ha nem kellőképpen izgulsz fel, nem tágulsz ki eléggé. Nőgyógyász!
2015. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!