Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi legyen kettőnkkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen kettőnkkel?

Figyelt kérdés

van egy fiú, közel egy éve ismerjük egymást. mindennap beszéltünk, csinosnak nevezett, belájkolta minden képem, a jó kiírásaim, kikérte a véleményem és én is az övét, rengeteg mély témáról beszélgettünk, és bár nem tudtunk találkozni az óriási távolság miatt, joggal feltételeztem, hogy ő is elkezdett irántam többet érezni. én nem lettem szerelmes, csak azt éreztem, hogyha ő ír, görcsbe rándul a gyomrom és aligha tudok másra gondolni (szerepet játszott benne szerintem, hogy nagyon barátaim sincsenek). elmondtam neki május végén az érzéseim, mire azt mondta, sajnálja, ha félreértettem, de ő csak barátként tekint rám. mondta, hogy volt már így és ő a helyemben nagyon csalódott lenne - nem titkoltam, hogy fáj, de ő biztosított, hogy semmi sem fog változni kettőnk között, és örül, hogy tisztáztam. ennek ellenére viszont azóta háromszor, ha beszéltünk röviden, és bár jót tett ez a közel 2 hónap szünet, azt hittem, egy idő után már tartja magát az "ígéretéhez". megkérdeztem tőle pár hete, hogy azért nem ír-e, mert azt gondolja, még mindig ez van bennem, erre azt írta, nem, de nem ment bele többe. csalódott vagyok, hogy ennyi intenzív beszélgetés után csak ennyi... mit tegyek? írjak neki, vagy ne? esetleg megírjam neki a véleményem, vagy mit feltételezzek? tegnap volt a szülinapom, és este nyolcig vártam, hogy felköszöntsön, de nem tette, úgyhogy ráírtam, hogy "köszi". azt felelte, este akart, de ha már itt járunk, BSZ, én meg megírtam, hogy sajnálom, ez nem lerohanás akart lenni. ő meg, hogy "tudom", és mintha kicsit tisztában lenne vele, hogy a hallgatásával sért. szerintetek?

L



2015. jún. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez miért szexualitás. De "fiatal" fejjel hagyd a francba keress másik pasit aki nem kva messze lakik, és ha ő keres közben akkor keres. Leírta, hogy csak barát, akkor nem tudom mit vársz.
2015. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: kezdjük ott, hogy nem fogok csak úgy idegenekhez odamenni ismerkedni, mert nem vagyok bolond. és csak annyit várok, amennyit ő leírt, mivel hogy ELMÉLETILEG barátok vagyunk.
2015. jún. 28. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat nezd ha O csak beszelgeto partnert akart akkor toled megkapta

Tobbet ne is varj ilyentol nezz mas utan ez csak idoveszteseg Neked

2015. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de szerintem váljatok el, és ne fizess neki gyerektartást! A kezdettől fogva megcsalt! Robival!
2015. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

részedről ez már nem barátság :D

hidd el, személyes tapasztalat

hagyd a francba, minél előbb szabadulj meg tőle, meg az érzéstől, hogy szereted

én is sokáig mondogattam magamnak, hogy barátok meg ilyenek, de na ne vicceljünk már :D

na sok sikert

2015. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Senki nem mondta, hogy menj oda más pasikhoz, ismerkedj bárhogy, vagy akkor hagyd hogy megemésszen az egyedül lét. Egyébként ha már te is csak barátként tekintesz rá, akkor keresd nyugodtan, sőt el is mondhatod neki az álláspontod és megbeszélhetitek a dolgot.
2015. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!