Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarom megcsalni a párom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla1977 kérdése:

Nem akarom megcsalni a párom? Lent.

Figyelt kérdés

De vágyom arra hogy valaki jól leszo#jon.

Párom nem akarja,már 5 éve.

Van egy csaj akivel szexelhetnék,de furdal a lelkiismeretem.


2015. jún. 27. 21:09
 1/9 RRR ***** válasza:
46%
majd elmúlik,amikor a velőt is kiszívja belőled
2015. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.

Aztán szopasd le magad.

Majd pedig keseregj, hogy egy szopásért képes voltál egy értlemes nőt dobni.

2015. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2.nem akarok szakítani,de a vágyat nem tudom kezelni.
2015. jún. 27. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod megcsalni? Egyszerű. Ne csaldd meg!!

Feltételezem már felnőtt férfi vagy, illendő lenni megtanulni uralkodni a vágyaidon és képesnek lenni nemet mondani annak az alkalmi csajnak.

Komolyan nem értem, hogy gondolkozhat el egyáltalán valaki azon, hogy félrelépjen egy ilyen dolog miatt...

Ha a barátnődben megvan minden, ami fontos egy kapcsolatban (szeret, megbizható, őszinte, számíthatsz rá stb) márpedig féltételezem megvan, ha 5 éve együtt vagytok, akkor képes lennél mindezt eldobni?

Hát ez számomra felfoghatatlan.

2015. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 21:31 Hiaba mondod az ilyennek...Falra hanyt borso!
2015. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsók, igen nyilván nem szép dolog megcsalni a másikat még fejben sem, de a szexualitás is egy kapcsolat része, mely ha nem jó akkor elég tré. Én a kérdező részéről csak azt nem értem, ha nem akart szopni, de neked ez muszáj ( ne aggódj én is oda vagyok érte és ha barátnőm nem cumizna kitenném mert nálam nem játszik, hogy én kielégítem orálisan utána beteszem és ennyi) de ha az 5 év alatt nem csinálta akkor miért nem szakítottál vele hamarabb mondjuk fél év után? vagy X idő elteltével? A szexualitás is majdnem olyan fontos, minthogy a párod olyan legyen akire neked szükséged van.


De egyébként meg, hogy ha ennyire vágsz rá, akkor mondd meg a feleségednek/barátnődnek, hogy te ennyire vágsz rá és kössetek kompromisszumot, hogy havi 1-2x igazán csinálhatná neked még ha nem is végig. De te nyalod őt rendesen? Vagy te sem orálozol neki? Mert ha te sem akkor a probléma már itt adott.

2015. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Nyilván fontos része a szex is a kapcsolatnak, nem mondtam hogy nem, de szerintem vannak fontosabb dolgok is, mint a szex.

Sokaknak a szex=párkapcsolat, párkapcsolat=szex, magyarán a szex konkrétan a mindenük és a legeslegfontosabb, olyannyira, hogy ezért képesek kiadni a másik útját, aki egyébként minden másban passzol hozzájuk, csak mert az pl nem szereti az orált vagy épp az anált, vagy nincs benne a másik elméje által szült sületlenségben stbstb. Nem egy ilyen esetről tudok, meg nem egy ilyet olvastam itt sem.


Mert az miben jobb, hogy te kinyalod, majd ő lesz*p és utána rakod be? Ha nem cumizz le, akkor már be sem rakod?? Hát én erre mondom, hogy a hasonló felfogású emberek meg is érdemlik, hogy ne legyen akivel szexelniük, mert aki emiatt tényleg képes kiadni a másik útját az már azért elég gáz..

2015. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

De berakom neki, de valljuk be azért kicsit unalmas lenne mondjuk ezt a "monotonitást" véghez vinni akár évekig nem gondolod? Azért kíváncsi lennék a te álláspontodra, ha te imádnád ha kinyal a pasi és meghalnál érte, de a pasid csak "ünnepnapokon" lenne hajlandó lemenni, hogy kinyaljon.


És igen is fontos a szex, most gondold végig: ha összejössz mondjuk a pasival, és az első héten tök jó fej meg 70%ban fedi mondjuk azt amit te elvársz, hogy meglegyen egy pasiban de a 30%-ot elengeded, DE kicsit később megváltozik, és olyan irányba ami neked már egyáltalán nem tetszik sőt taszít is téged. Akkor te mit csinálsz? Leéled az ilyen partnerrel az életed, mert azt tanították, hogy elég 1 partner de akkor az még akkor is ha sz*r és nem vagy boldog vele?

2015. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

O ne haragudj lemaradt!


Ha mondjuk kiadtad az útját egy olyan embernek, mondjuk aki nem volt jó az ágyban de a tulajdonságai fedték az elvárásaid. Utána találkozol egy másik partnerrel, akivel JÓ az ágyban és fedi ugyan úgy az elvárásaid? Mondjuk én dumálhatok hisz fiatal vagyok (18/f).

2015. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!