Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen az orgazmus?

Figyelt kérdés

Kb fél éve kezdtem el maszturbálni. És mindig szörnyen jó volt, de nem bírtam ki amíg elélvezek.

Most, legutóbbi két alkalommal pedig csakazértis folytattam akkoris, amikor már nem bírtam tovább. És fokozódott az izgalom bennem, aztán elöntött egyfajta melegségérzet, majd megborzongtam. Aztán ez egy párszor. És aztán meg már nem is emlékszem nagyon, hogy mi volt. Utolsó emlékeim, hogy már nem csinálok semmit, és mégis érzek valami furát, de jót.


Ez azt jelenti, hogy sikerült elélveznem?

Ha nem, akkor mi volt ez? És mit tegyek, hogy sikerüljön?


Ja, és szűz vagyok.



2015. jún. 26. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elelvezel azt tudni fogod
2015. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elélvezésnél ritmusosan összehúzódik a hüvely fala
2015. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez még mindig nem az volt, igaz?
2015. jún. 26. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
De, valószínűleg igen.
2015. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 26. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
de az volt. én sem emlékeztem az első igazira:D
2015. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!