Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Próbálta már közületek valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta már közületek valaki az erényövet? Mik a tapasztalataitok? Mennyi ideig "ajánlott" viselni? Aludni mennyire lehet benne?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy jó erényövet állandóan lehet viselni.

hetente azért tisztálkodás céljából ajánlott levenni.

2015. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam, sőt aktívan hordom, rövidebb-hosszabb megszakításokkal. CB-6000S. Általában 1 hétig van rajtam, ha büntiben vagyok, vagy a barátnőmnek úgy tartja a kedve, akkor 2 hét. Ilyenkor elélvezhetek, aztán rögtön, v másnap visszazár.

Ezt olyan 1.5 éve kezdtük és azóta volt pár hosszabb szünet, amikor hónapokig nem hordtam. Most épp rekord ideje, 4 és fél hónapja van rajtam.

Ami azt illeti, eléggé meg lehet szokni. Eleinte nagyon szokatlan és kissé kellemetlen volt, és ez mindig így van, ha hosszabb kihagyás után kerül rám. 1-2 hónap hordás után viszont szinte annyira megszokom, h már az a fura, ha nincs rajtam. Kezdetben pl az alvás nagyon nehéz, folyton felébredsz az éjjeli merevedésre ami nagyon fájdalmas tud lenni. Érdekes h a test adaptálódik és 1-2 hónap után már csak ritkán ébredek fel rá, általában 1 hét bezártság után, amikor már nagyon-nagyon megőrülök a vágytól.

Erre egyébként megoldás lenne egy kisebb erényöv ami nem engedi a merevedést egyáltalán, meg különben is lassan valami komolyabb dolog kéne, mint a műanyag, úgyh most fém erényöveket nézegetünk, de még nemtom, melyik lesz megfelelő.

A másik tapasztalat az, h szűk nadrágok, biciklisnadrág stb hanyagolós, mert eléggé kidudorodik. Persze semmilyen edzés nem javasolt benne. Érdemes hetente szőrteleníteni, h ne csípje be a szőrt, és 1-2 naponta megmosni jól. Nekem még mindig alegjobb megoldás erre ha leveszem és kitisztítom, erre is lenne jó a fém változat, mert azokat könnyebb tisztán tartani, ha rajtad van.


Mennyi ideig ajánlott viselni? Ez csak rajtad és azon múlik akinél a kulcs van. :) Kezdetben sztem 1-2 óránál többet úgyse bírsz ki, aztán jöhetnek az 1-2 napos, 2-3 napos időszakok. Az 1 hetes intervallum sztem teljesen megfelelő utána sokáig. Főleg ha kombinálod azzal, hogy ha nem teszel eléggé a párod kedvére, akkor esetleg kapsz pár plusz napot büntetésként. Vagy egy hetet.

Mi most 2 hétben maximalizáltuk a dolgot de a barátnőm célozgatásaiból és mosolyából ítélve nem kizárt h előbb utóbb akár 1 hónapra is rajtam legyen... :)

2015. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ezek a golyó szorító karikás megoldások nem működtek hosszú távon. Inkább a neosteel, my-steel erényövek működnek jól.
2015. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: pont egy ilyen öv beszerzésén gondolkodunk, csak hát az ára. Tudnál írni tapasztalatokat? Leginkább hosszútávú hordás, mennyire kényelmetlen maga az öv része, nem dörzsöl-e, a nagydolog kényelmetlen-e?


A tisztítás (fürdés) milyen benne?


Meg még az érdekelne, mennyire elehet kiszökni belőle, pontosabban ernyedt állapotban kihúzni. (Amire a CB-6000S lehetőséget ad (bár visszarakni már nem tudom).

2015. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő a méret kis szoktatás után egyáltalán nem zavarja a férfit az öv rész. Olyan mint egy új gyűrű. Eleinte figyelsz rá hogy ott van, aztán ha le veszed furcsa hiányérzeted van. Tapasztalatunk az, hogy érdemes elmenni a gyártóhoz, hogy ő vegye le a pontos méreteket.


Hetente 1 tisztítás elég, egyébként naponta egy tusolás, és egy fürdéssel tökéletesen higiénikus.


A nagy vécé a tangásban kicsit macerás, de meg fogja szokni (félre kell húzni, ennyi mozgást enged). A többi verziónál meg a hordás a macerás (feltöri a feneküket).


A biztonsága tökéletes. Hosszabb hordásnál max spontán magömlése lehet :)

2015. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!