Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a második együttlétnél ez történt? (lent)

Figyelt kérdés

Mikor három napja elvesztettem a barátommal a szüzességemet, nem véreztem, alig éreztem fájdalmat, csak a legelején. Fogamzásgátlót szedek, de óvszerrel is védekeztünk (antibiotikum kúra után a biztonság kedvéért). Minden rendben is volt.

Ma viszont (ugye már több mint egy hete hagytam abba az antibiotikumot) óvszer nélkül próbáltuk, azt hittük minden oké lesz először, de egyszer csak fájni kezdett és vérzett is egy kicsit... mi lehet az oka? :/


2015. jún. 26. 18:22
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:
100%
nem minden esetben szakad át elsőre a szűzhártya...
2015. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Vagy valószínűleg már rég kiszakadt ... ( Ki is kell neki szakadnia , " idő előtt " )



Egyáltalán nem törvényszerű amúgy, hogy első szexnél vérezni kell a pinádnak.

2015. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, első.

Második. Tudom, hogy nem törvényszerű, csak nem értem, hogy az elsőnél nem volt baj, most meg...? Amúgy kicsit lehetnél kevésbé közönséges, de a te dolgod :).

2015. jún. 26. 19:12
 4/4 Dionsyia ***** válasza:
100%
lehetett az is hogy az antibiotikum kúra az sajna tönkreveri a hüvely baktériumflóráját is (nemcsak a gyomorét abajgatja meg), így megfelelő védőköpeny nélkül sérülékenyebb a hüvelyfal és könnyű kidörzsölni. Szerintem ez lehetett. Próbáld helyrehozni tejsavas mosakodókkal, vagy várjatok kicsit. Antibiotikum kúra után sajna előfordul.
2015. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!