Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Muszáj egy kapcsolatban szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj egy kapcsolatban szexelni?

Figyelt kérdés

Három hete összejöttem egy sráccal, egy évvel idősebb, mint én. Jó a kapcsolatunk, csókolózunk is meg ilyenek, szeretem, ha megsimogat és hasonlók, de valamiért a szextől idegenkedek. Nem látok benne szépséget, hogy fájjon az első behatolás, abban sem, hogy kivörösödött fejjel nézzük egymást, meg hát a melleim is kicsik, amik dupla parát okoznak. Ráadásul az orális szex számomra gondot okozna, mert azt sem tudom igazán elképzelni... felajzottabb állapotomban igen, de most így nem. Mit tehetnék? Hogyan vetkőzzem ezt le, vagy nőjek fel hozzá?

17/L



2015. jún. 26. 13:43
 1/9 Pszt! ***** válasza:
100%

Szerintem még várjál ezzel egy kicsit, ha ennyire óckodsz a dologtól. Ha a srác meg nem érti meg, akkor hajtsd el a p.csába :)

Ez az "első fájdalmas" dolgot se úgy kell elképzelned, hogy belehalsz. :D

Kellemetlen, mit gondolsz, ha annyira rossz lenne csinálnák annyian? :D

"Kivörösödött fejjel" :D Ebbe még bele se gondoltam...jobban is járok, minthogy elkezdjek majd röhögni és a párom félre érti xD

Kicsi mellek..Mihez képest? Az enyémek se nagyok, de a párom szereti őket és én is.

Mielőtt neki látnál ennek az egésznek inkább fogad el magadat, na meg biztosra érezd azt, hogy akarod és megérdemel az a mázlista, aki elveszi a szüzességedet :D

24/N

2015. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, de érdemes!

Persze az is szex, ha kézzel kielégítitek egymást, de nem marad nyoma./szüzesség elvesztése/

A másik fontos tényező, hogy a partner alkalmas, és méltó legyen arra hogy szexelj vele!

Nem késel le semmiről 17 évesen!

A cicik úgy jók ahogy vannak!

2015. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Na most megint. Egy lány akit sajnálni kell. Mert hát szegény még fél. Ha én tennék fel ilyen kérdést, hogy :

17 éves fiú vagyok és parázok betenni a barátnőmnek mert lehet hogy kicsi a farkam, vagy mi lesz ha meglátja a fütyim, akkor biztos kiröhögnének és azt mondanák, hogy menj haza kisfiú és játssz otthon a kukiddal. Egy lánynak miért nem lehet ilyet mondani? De még ha egy lány azt írná hogy egy fiú nagyon kivan éhezve rá és nagyon nyomul kettesben mert vele szeretne lenni, akkor még a fiú lenne elítélve mert hát egy lánynak ez nem megy úgy és majd ha ő akarja. Egy fiú ha nagyon akarja akkor már egy nyomulós aki nem veszi figyelembe a lány igényeit. Egy fiú igényeit mikor veszi figyelembe egy lány? Miért röhögik ki ugyan azért egy fiút, míg egy lány nem?

2015. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még nem vagy felkészulve a szexre. Ha te is így érzel, akkor ne tedd, mert nem lesz jo élményed és késobb bánni fogod. Majd ha te is vágysz a szexre és nem tartod undorítonak a dolgot, majd akkor tedd meg.


28N

2015. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5-os vagyok


Lehet, h ott fog hagyni miatta, de ne bánkódj.

2015. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi lány hagyd békén a fiúkat és maradj otthon a macival.
2015. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd te is felnosz egyszer
2015. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
sajnos muszáj. ha együtt maradtok, készülj a sorozatok nemi erőszakra, amit ő szeretkezésnek fog nevezni, és észre sem fogja venni a szopatásod közben, hogy bőgsz.
2015. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem. csak találnod kell valaki olyat aki szintén nem akarja.
2015. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!