Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg r. banc lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg r. banc lennék?

Figyelt kérdés

Sajnos végetérőben van a kapcsolatom 2 év után. Szex semmi, intimitás semmi már jó ideje. 1 éve csókolóztunk utoljára.

Ha szakítok, nyilván sokáig nem lesz erőm új kapcsolatra.

Anyukámmal beszélgettem, mert vagyunk olyan jó viszonyban, de meglepett a hozzáállása.

Szerinte az alkalmi szex vagy a baráttal való szexkapcsolat ugyanolyan elítélendő, mint a prostitúció, csak annyi, hogy pénzt nem kap érte az ember. És hogy egy felnőtt nőben legyen annyi tartás, hogy kibírja szex nélkül, még nem jön az igazi.

Anyu nem idős, 47 éves, és minden más téren egész modern nő.

(én 21 vagyok)


2015. jún. 25. 23:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
6os vagyok.8as és 10es jól mondták. Pont erre akartam célozni, csak eldurrant az agyam:) Akármennyire is tetszenél és akármilyen jó nő lennél, nem akarnék tőled semmit, ha ilyeneket csináltál volna. Köztünk férfiak/fiúk között általános dolog az oylan nőre, hogy ,,azért megdugnám". Tehát ,,egy patront megérdemel" de mást nem. Hidd el jobban fogsz járni hosszú távon!!!:)
2015. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!