Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg r. banc lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg r. banc lennék?

Figyelt kérdés

Sajnos végetérőben van a kapcsolatom 2 év után. Szex semmi, intimitás semmi már jó ideje. 1 éve csókolóztunk utoljára.

Ha szakítok, nyilván sokáig nem lesz erőm új kapcsolatra.

Anyukámmal beszélgettem, mert vagyunk olyan jó viszonyban, de meglepett a hozzáállása.

Szerinte az alkalmi szex vagy a baráttal való szexkapcsolat ugyanolyan elítélendő, mint a prostitúció, csak annyi, hogy pénzt nem kap érte az ember. És hogy egy felnőtt nőben legyen annyi tartás, hogy kibírja szex nélkül, még nem jön az igazi.

Anyu nem idős, 47 éves, és minden más téren egész modern nő.

(én 21 vagyok)


2015. jún. 25. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Anyu nem normális.
2015. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Bár nagykorú vagy, nem vagy érett. Elég idős vagy már, hogy te magad dönts a saját sorsodról. Ne más határozza meg, hogy mit teszel, hanem te magad.


16/L

2015. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Kibírni ki lehet. De minek? Lehet megint olyan jön akivel nem jó a szex. Akkor megint várni fogsz?
2015. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2, Az érettség nem ezen múlik. Természetesen nem anyukám fogja eldönteni, mivel évek óta nem élek otthon. Csak megleptek a nézetei
2015. jún. 25. 23:18
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az 1. Válaszon röhögtem egyet xd
2015. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ki lehet bírni...nem értem a mai világot, hogy miért nem tud senki semmire várni, meg gondolkodni sem... Mondjuk ez kb mindenre igaz.Senki nem akar várni az igazira, senki nem akar munkával pénzt keresni, csak gyorsan, könnyen.Senki nem megy el normálisan gyúrni, csak koksszal...kész, feladtam...ku.asd magad meg mindenkivel...csak majd ne csodálkozz, ha megtalálod azt a ,,rendes, igazi férfit" és nem kellesz neki
2015. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%

Azért vannak a szexbarátságok, hogy amíg nem jön az igazi addig testileg (ezáltal lelkileg is) megmaradjon az egyensúlyod. Sőt... a szexbarátság sok mindenre képes ;)

22N

2015. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Le lehet pontozni, de egyetértek anyukáddal, pedig én is 21 éves vagyok.

Nem is értem mi ez az új hóbort, hogy "szexkapcsolat" meg "szexbarátság" ... :D

Kezdjük ott, hogy a barátok nem szexelnek.

Én speciel nem tudok érzelmek nélkül szexelni, csak olyannal aki azért tetszik is, mint pasi és érzek is iránti valamit. Akkor meg már inkább barátom legyen.

Az, hogy valakivel összejársz csak dugni, meg most ezzel fekszem le, most azzal.. Nekem ez elég nagy r*ibanckodás.


És akkor a nők csodálkoznak, hogy nem kellenek a pasiknak, mint barátnő, csak szexre. Hát egyáltalán nem kell csodálkozni, mikor azt látják, hogy simán megkaphatnak egy menetre, amikor épp jólesik.

Én úgy gondolom, hogy egy nőnek legyen már tartása és ne bújjon ágyba mindenkivel, akivel épp kedve tartja, csak azért mert épp nincs pasija.

2015. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Carragher_x ***** válasza:
67%

Mi az, hogy "kibírja szex nélkül"?:D Persze hogy kibírja, bárki kibírja, de miért kéne önmegtartóztatni?! A szex egy szükséglet, ugyanolyan szükséglet, mint a kikapcsolódás vagy a kommunikáció más emberekkel.

Mondjuk alapjáraton érdekes családod lehet, ha 21 évesen olyan "kapcsolatban" vagy, ahol egy éve nem volt CSÓK, elég "különleges" neveltetésre utal.

2015. jún. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

én is egyetértek anyukáddal és a 8-as válaszolóval.. el nem tudnám képzelni,hogy össze-vissza lefeküdjek "alkalmi" címszó alatt vagy egy baráttal szexeljek..a barátok nem szexre valóak és ha valaki ilyet csinál ne nyafogjon utána hogy mindig csak arra kell a fiúknak.. inkább keress egy új, normális kapcsolatot de ne görcsösen, hanem csak ismerkedj és egyszer úgyis találsz valakit aki sokkal jobban megdobogtatja a szíved.. majd neki adhatod magad mindenestől

23L

2015. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!