Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélküli orális szexből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélküli orális szexből kaphatok száj rákot?

Figyelt kérdés
halotam a tv-ben de elsőnek csak nevetem rajta viszont elgondolkoztam azon hogy ha gumi nélküli anális és vagienális szextől lehet kapni fertőzéseket akkor elvileg orális szextől is lehet,de az annyira nevetséges lenne ha mondanám a fiúknak hogy gumit húzz mielőtt lesz. plak :D, szóval mi az igazság lehet kapni szájrákot orális szextől?

2015. jún. 25. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
B+! A daganatos megbetegedés mióta fertőzés?
2015. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Énis ezt nevetem ki orális szextől nem fertőzést lehet kapni hanem szájrákot ami már komolyabb
2015. jún. 25. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Atyaúristen! (facepalm)
2015. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Saavedro ***** válasza:
100%

halotam - hallottam

nevetem - nevettem

vagienális - vaginális


Beszélni magyarsky?

2015. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Életemben nem hallottam még ilyen sükeséget. Rákot nem fertőzéssel "kap el" az ember. Szopjál nyugodtan tovább ;)


:D :D :D

2015. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a daganatos betegséget kapod el,hanem HPV fertőzést kapsz. Ami manapság a szájüregi rákok nagytöbbségt okozza. Ha jól emlékszem 60%-át, vagy még nagyobb százalékát.
2015. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Oldfire ***** válasza:
Rákot közvetlenúl nem kapsz el. Viszont nemi betegségeket igen. Ami akár maradandó és gyógyithatatlan is lehet.
máj. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!