Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok, nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, nők akik előnyben részesítik a tapasztalatlan srácokat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 14:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A pozitív válaszok fényében megoldható lenne hogy valamelyik hölgy aki el tudná képzelni velem,kisegítene?
2015. aug. 9. 13:26
 12/19 anonim ***** válasza:

Eredeti kérdésre válaszolva. Én örülök ha szüz igy csak rám koncentrálni nincs kás akivel össze hasonlitana engem. Én szeretem a fitalokat akik még annyira tapasztaltak hogy ismerkedjenek az egészzel. A szeretöm 25 éves most imádom öt. 22 évesen mikor alkalmaztam én voltam neki az elsö. Azots csak velem volt és imád engem sosem fog meguni engem.


A másodlagos kérdésre válaszolva nem tudlak el válalni sajnos nekem elég most aki van.


33N

2015. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a szűz palik kellenek?! O.o

Hiába dugtam annyi éven át, és gyűjtöttem megannyi tapasztalatot? Ne csináljátok ezt velem csajok. :(

2015. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az álszentség megy.
2015. aug. 9. 14:10
 15/19 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ de még mennyi... Több mint gondolnád!
2015. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
vannak
2015. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én azért reménykedem hogy nem akkora tragédia ha egy férfi 20-22 éves korára nem dugott fűvel fával, vagyis senkivel, én majdnem 21 éves szűz férfiként szívesebben kezdeném olyannal aki ugyanígy nem egy 50 csávón túllevő nő. Nem is igazán tudom felfogni hogy lehet annyira rossz egy szex (olyanok között akik szeretik egymást ), hogy ne is akarjon megegyszer megprobálkozni


De lehet rajovok én is ha egyszer belevetem magam a szex rejtelmeibe

2015. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
27 éves helyes, romantikus férfiként odaadom a szüzességem egy idősebb hölgynek. ;)
2015. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#12 Szeretném egy hozzád hasonló korú, vagy kicsit idősebb nőnek adni a szüzességem. Valami tanáccsal el tudnál látni ezzel kapcsolatban?

17/F

2015. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!