Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos hogy ezt érzem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon nem működnek az ágyban a dolgok már hónapok óta. Nem igényli, nem nyúl hozzám, nem viszonoz semmit.

Én eléggé szexcentrikus vagyok igaz még csak 18 vagyok, de nagyon bánt amiért ennyire elhanyagol, és ha már lefekszünk egymás mellé, eszembe jutnak a visszautasítások, és már nekem sincs kedvem hozzányúlni.

Rengeteget sírtam miatta, mert nagyon szeretem a barátomat. Mégis úgy érzem, emiatt szemrebbenés nélkül meg tudnám csalni, akár lánnyal is. (biszex vagyok). És néha azon kapom magam hogy másról fantáziálgatok. De nem azért mert tetszik, hanem mert hiányzik a szex. Mit tegyek?


Mielőtt írnátok, megbeszéltük már, arra fogja hogy fáradt meg hogy a féltékenysége miatt nincs kedve hozzám érni.(??)


Most legutóbb is az vol,t hogy kértem hogy szexeljünk, ő mondta hogy először szopjam le utána szexelünk. Én leszoptam, utána meg csak elfordult és aludt. És mikor megkérdezem hogy és velem mi lesz? Csak annyit mond hogy most kicsavartam és majd máskor szexelünk. Amire kb heteket kell várni...

2 éve vagyunk együtt, orált is max 4-5x viszonzott. Összesen!!!!! én minden alkalommal bekapom pedig..


Most szakítsak vele csak ezért? Vagy ha megcsalom utána jobb lesz? Tanácstalan vagyok... mert amúgy nagyon szeretem de a szex nekem nagyon fontos.


2015. jún. 23. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szex nélkül márpedig nem fog menni.

Egyenesen mondd meg neki, hogy változtat ezen vagy más fog téged kielégíteni, ha ő nem képes rá.

2015. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 datass ***** válasza:

uhh rossz ezt olvasni, hogy vannak nők ilyen alárendelt kapcsolatban...


"ő mondta hogy először szopjam le utána szexelünk. Én leszoptam, utána meg csak elfordult és aludt."


Ez mindent elmond a barátodról.


Tégy magadnak egy szívességet és még a mai nap hagyd el.


Nem érdemel meg téged.


A szex egy igenis fontos dolog a párkapcsolatban, mert az egymás iránt érzett érzelmek egyik beteljesülési formája.

Ha nem kíván a másik joggal merül fel az emberben rengeteg kétely,aggodalom és egyéb társai.(főleg hogy téged ki is használ leírásod alapján)


Ha már ennyire elhanyagol akkor vagy nem szeret, vagy van másik nő az életében és ezért nem akar hozzád nyúlni.

2015. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most olvastam szomorú helyzeted…

Csak egyetérteni tudok az előttem szólóval. Nem veled van a baj! Nem vagy te annyira szex centrikus, egyszerűen csak neked normális igényed van rá! Én a helyedben azt sem mondanám meg miért hagyom el. Hisz már elég régen együtt vagytok. Ha ezek után nem érti miért léptél le, hát meg sem érdemelte, hogy ennyi időt vele voltál. Ő már nem fog változni. Tudom, hogy sok nő azt hiszi „majd én megnevelem.” A nőknél ez természetes ösztön. Én meg azt mondom, ha két év alatt nem értél el változást, akkor már nem is fogsz…

Te egy édes csaj vagy, aki mindent megtettél. Tovább kell lépned.

2015. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ő mondta hogy először szopjam le utána szexelünk."


Ezt mindent elárul róla. Dettó ugyanilyen vagyok, csak 23 éves, szexcentrikus. Én a helyedben elhagynám, hiába szeretném rettentően, szex nélkül nekem nem működne sehogyan sem a kapcsolat.

2015. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tiedhez hasonló kérdéseknél (amiből megdöbbentően sokat láttam kb. másfél év alatt, amióta ezt a rovatot olvasom), azt szoktam tanácsolni, hogy képzeld el ugyanezt a helyzetet, csak fordítva:


Megkéred a barátodat, hogy kényeztessen orálisan, mielőtt szexeltek. Ő megteszi, eljuttat az orgazmusig, mire te csak elfordulsz és elalszol. Mikor megkérdezi, hogy "És velem mi lesz?", csak annyit mondasz, hogy most "kicsavart és majd máskor szexelünk". Amire kb. heteket kell várni...


Képzeld el, hogy két év alatt összesen 4-5-ször kényezteted a párod orálisan, ő téged viszont "minden alkalommal".


Aztán tedd meg magadnak légy szíves azt a szívességet, hogy adsz magadnak egy őszinte választ arra a kérdésre, hogy ebben az esetben ti még együtt lennétek-e két év után.


Szerintem ez az egész igazából messze nem csak a szexről szól.


Ha egy férfi valaha így viselkedne velem, tudnám, hogy az, hogy az én örömöm nem ugyanolyan fontos neki a szexben, mint a sajátja, nem csak azt jelenti, hogy önző, hanem azt is, hogy én nem vagyok neki fontos.


Én ebből elég gyorsan eljutnék arra a következtetésre és arra a döntésre, hogy nekem nem mellette van a helyem.


Azt, hogy neked mi a jó döntés ebben a helyzetben, csak te tudhatod.

2015. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztosan szakítanék, mert ez önzõség, egyszerūen nem foglalkozik veled. A megeszélés is megvolt és mégsem változtat.

Azt nem mondanám így, hogy szakítás "csak" ezért....ez elég sokat elárul róla és a szex mégiscsak egy nagyon fontos része a kapcsolatnak. Ha ennyire nem megy és a másik nem változtat, az bõven ok a szakításra.

2015. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!