Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja velem a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja velem a barátom?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem voltunk együtt sehol, szex pedig olyan régen volt, hogy lassan magamnak se merem megmondani, olyan ciki...

Rengeteget dolgozik, most tanul is, és sose ér rám... évek óta ez megy a részemről, hogy csak tűrök meg tűrök, mert szeretem. Én is tanulok, miattam se tudunk annyit találkozni, de ha ráérek,( ami többször van az én esetemben, mint az övében) akkor mindig együtt akarok vele lenni. Hiányzik...

Szexben is szoktam újítani, de már azt érzem teljesen elszokok tőle, lassan már nem is ismerjük egymást, hogy ki mit is szeret... vettem egy szexi fehérneműt, gondoltam hátha lázba hozza, ahogy eddig volt és most nem... nem igazán érdekelte. Hívtam magamhoz, hogy egyedül leszek, csinálhatnánk esetleg valamit együtt... nem is vette a lapot, aztán amikor közöltem vele, hogy szexelhetnénk egy nagyot, azt válszolta hogy hááát nem tudom, sok a dolgom....

Most ez mi??? Megcsalni nem csal meg, mert ideje se lenne más nőre, de az, hogy lassan már nem is hozom lázba, az már nekem nagyon rosszul esik. Nem érzem magam nőnek mellette, azt gondolom nem vagyok csábító, és ez nagyon tönkreteszi azt a kis önbizalmamat is.


Egyszerűen már nem tudom mivel elcsalogatni, próbáltam már annyi minden mással és semmi... sajnos oda jutottam, hogy már magamnak csinálhatom, ha megkívánom, de az meg nem elégít ki teljesen...


Beszéltem már vele erről, de csak annyit visz folyton hogy bírjuk már ki ezt a kis időt és utána együtt tudunk lenni. Mondtam neki hogy nem, nagyon nem tudunk ezután se együtt lenni, mert állandóan csak a munka meg a munka... ez megy már évek óta... azt érzem kezdek belefáradni. :(


2015. jún. 22. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt?


Meddig működött köztetek igazán jól a szex a kapcsolat elején?

2015. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Pedig ha másképp nem megy valakinek muszáj lesz.


Szakíts ha másképp nem megy. Ez nem jótékonysági gyülekezet, nem papi nőtlenség. Ez párkapcsolat.


Ne érts félre, 21 éves srác vagyok de én nem tudnám elképzelni amíg volt a barátnőm (most nincs) akit szerettem ne jusson rá idő , ne érjek úgy hozzá. Ha már kérni kell állandóan régen rossz.

És nem is feltétlenül a szex a lényeg, ahogyan előttem írtak.

A puszta testi lelki vonzalom. Ha szeretem akkor ha kéri és igényli vele vagyok, mellette és sok mindent csinálunk közösen.


Igen van olyan hogy nincs időm..... Egy két hónapig max, pl vizsgaidőszak. Egy évbe egyszer. Nade akkor is sokat vagyunk együtt. Pedig elhiheted nekem sincs tengernyi időm.


Légyszíves tegyél fel 3 kérdést?

Jól érzed magad így?

Szerelmesként viselkedik?

Ez szerinted meddig működik így?


A szerelem nagyon fontos , de ha a viszonzás elmarad sokáig és így viselkedik akkor érdeme elgondolkodni .

A szüleim is ilyenek voltak. 20 évig voltak házasok és mindig apámnak fontosabb volt a munka és az anyagi biztonság. Anyám meg sztem inkább spórolt volna csak hogy együtt legyenek . Elváltak és azt is megbánta hogy összeházasodtak.


Beszélj vele és ha kell szakíts

2015. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Először is, honnan veszed, hogy nem csal meg mert "ideje sem lenne rá", pl amikor áthívtad, hogy kettesbe lesztek, és nem ment át mert "háááát nem tudom" ,hogy helyette más nővel volt? Hogy munka helyén nincs-e esetleg valakije?


Barátod egyszerűen nem kíván és ezt a tényt el kell fogadnod. Én is sokat tanulok, dolgozok és edzek, és barátnőmet ha este 10kor mentem át hozzájuk még mindig jobban kívántam, mint a gyakorikérdéses szingli palik 90%-a a nőket.


Igazán sajnállak, bár inkább azt hogy ennyi ideig eltűrted. Egyébként körülbelül 4 megoldás létezik. 1. Beszélsz vele(kilőve) 2.Elhagyod. 3.Tűröd ezt tovább, és csak jobban szenvedni fogsz és megoldást találni. 4. Szexkapcsolatot keresel valakivel és diszkréten csináljátok.

2015. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Noren1989 ***** válasza:

Hát érdekes a helyzeted, de szerintem rosszul osztja be az idejét, rád mindig futnia kellene belőle. Ha meg gondolkozol a szakításon, akkor csak mondd neki azt,h "Kicsim, beszélnünk kell!". Ha erre se kap észbe, akkor nem sok értelme van az egész kapcsolatotoknak.


25/F, szintén sokat dolgozó.

2015. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ja és még valami, 13-as jól mondja: az elvileg monogám kapcsolatban élő pasik ha megcsalják a nőjüket 90%-ban munkaidőben / suliidőben teszik (ebédidőben, túlóra helyett, előadás alatt, stb.) és nagyon meggyőzően tudnak kimerültséegt szinlelni, ha az otthoni szex elkerüléséről van szó. Kb. olyan meggyőzően, mint ahogy a nők feje tud fájni ilyenkor.
2015. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

micsoda egy balfas z

sajnálom h ilyenek vannak

2015. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Barátság plusz extra? Ha igy hogy együtt vagytok nem dug meg miböl gondolod hogy igy megfog? Közölted vele hogy szexelhetnétek egy nagyot és a válasz: hááát nem tudom.

Sajnállak szörnyü lehet ilyen helyzetben lenni de a párod nem kiván, nem kellesz neki. Nincs ezen mit szépiteni. Ha valaki nem hajlando a problémákat még megbeszélni se az kuka. Legalábbis nálam.

21l

2015. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem válaszoltam! Szóval... nemsokára vége a vizsgaidőszaknak, akkor már nekem is több időm lesz, meg neki is, de dolgoznia attól még kell. Családi vállalkozásuk van, otthon végzik, tudom milyen munka, mert én is szoktam segíteni. Szóval ezzel tisztában vagyok, hogy valóban nincs másra ideje. Nem mondhatni rám, hogy csúnya lennék, alakommal sincs szerintem úgy semmi gond, nem vagyok elhízva, sportolok, nem is változott úgy a testem egetrengetően, tehát ilyesmire nem foghatja, hogy miattam nem kívánja.

Majd eldől, hogy változni fog-e a helyzet, de ha nem, akkor sajnos lépnem kell valóban... csak már túl régóta vagyunk együtt, nehezen tudnám megtenni (ezt nem kifogásnak mondom), csak én annak a híve vagyok, hogy próbáljuk meg megoldani a helyzeteket és ne rögtön szétmenni.

A szex az elején jó volt, újdonság volt számomra, ő volt az első, mindenre vevő voltam. Viszont úgy pár éve nem az igazi. Az első szex nekem borzalmas volt, nagyon fájt, a gumi irritált... és bennem az akkor elég mély sebet okozott, szinte utána már nem is kívántam, mert rossz érzésem volt, hogy vajon megint ugyanolyan rossz lesz? Kicsit olyan, mintha már nem tudná használni a szerszámot... pedig hiába mondom neki, hogy szeretem, hogy csinálja, gyorsabban, lassabban, így úgy amúgy, mindig meg kell állni mert ő nem bírja... sose volt még vele orgazmusom. Magamnak se volt hüvelyi, nem szeretek ott magamba nyúlni, csakis csiklói orgazmusom volt, azt viszont ő is eltudja érni.

Csak az merül fel bennem mindig, hogy majd 20 év múlva milyen lenne a szex??? Mert ha már most nem olyan, később még ennyire se lesz...

2015. jún. 26. 13:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy te nem változtál attól lehet, hogy már nem tetszel úgy neki vagy nem vonzódik hozzád. Lehet találkozott egy lánnyal/nővel aki jobban tetszik már neki külsőre. Egyébként a suliban is betud csajozni nem gondolod? Ha a szexualitással már évek óta gondok vannak akkor elgondolkodnék a helyedben, hogy biztos nincs-e senkije. Normális ember kívánja a párját még akkor is ha fáradt vagy egyéb gondja van. Én például 39.8 fokos lázzal is a páromról fantáziáltam tegnap és kívántam őt.
2015. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!