Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja velem a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja velem a barátom?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem voltunk együtt sehol, szex pedig olyan régen volt, hogy lassan magamnak se merem megmondani, olyan ciki...

Rengeteget dolgozik, most tanul is, és sose ér rám... évek óta ez megy a részemről, hogy csak tűrök meg tűrök, mert szeretem. Én is tanulok, miattam se tudunk annyit találkozni, de ha ráérek,( ami többször van az én esetemben, mint az övében) akkor mindig együtt akarok vele lenni. Hiányzik...

Szexben is szoktam újítani, de már azt érzem teljesen elszokok tőle, lassan már nem is ismerjük egymást, hogy ki mit is szeret... vettem egy szexi fehérneműt, gondoltam hátha lázba hozza, ahogy eddig volt és most nem... nem igazán érdekelte. Hívtam magamhoz, hogy egyedül leszek, csinálhatnánk esetleg valamit együtt... nem is vette a lapot, aztán amikor közöltem vele, hogy szexelhetnénk egy nagyot, azt válszolta hogy hááát nem tudom, sok a dolgom....

Most ez mi??? Megcsalni nem csal meg, mert ideje se lenne más nőre, de az, hogy lassan már nem is hozom lázba, az már nekem nagyon rosszul esik. Nem érzem magam nőnek mellette, azt gondolom nem vagyok csábító, és ez nagyon tönkreteszi azt a kis önbizalmamat is.


Egyszerűen már nem tudom mivel elcsalogatni, próbáltam már annyi minden mással és semmi... sajnos oda jutottam, hogy már magamnak csinálhatom, ha megkívánom, de az meg nem elégít ki teljesen...


Beszéltem már vele erről, de csak annyit visz folyton hogy bírjuk már ki ezt a kis időt és utána együtt tudunk lenni. Mondtam neki hogy nem, nagyon nem tudunk ezután se együtt lenni, mert állandóan csak a munka meg a munka... ez megy már évek óta... azt érzem kezdek belefáradni. :(


2015. jún. 22. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
f-aszkalap a csávó...dobd ki
2015. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyéb alternatíva?
2015. jún. 22. 22:10
 3/19 anonim ***** válasza:
írj privátot :)
2015. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Minek? Tettem fel kérdést, válaszokat várok. Ha van erre válaszod, akkor itt írd meg, ha meg ismerkedni akarsz, akkor meg köszi, de nem szeretnék.
2015. jún. 22. 22:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Üllj le vele beszélgetni. Nyíltan kell a problémákat/panaszokat kezelni, én ezt az első kapcsolatom kudarcából megtanultam. A második barátommal ilyenek vagyunk és mindenben jól megy a kapcsolatunk.
2015. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nyilván beszélgettem már vele erről, ezt le is írtam. Nem vagyok az a hülye gyerek, aki rögtön idejön a bajokkal. Csak egyszerűen már mindent megpróbáltam és semmi.

Direkt leírtam, hogy már beszéltünk erről, nem kellenek az ilyen jellegű kommentek. Bocsi, ha nyers vagyok, de feszült is vagyok.

2015. jún. 22. 22:35
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat szexuálisan kifújt, kész, vége. Legyél felnőtt és vedd ezt észre. Ez több mint szexuális közöny, egy viszolygás a másiktól (az ő részéről). Semmi értelme leülni és beszélgetni erről, csak megalázod magad. Nincs megalázóbb egy nő számára arról faggatni egy férfit, hogy miért nem dugja meg.


Ha ennyire fontos a srác h szex nélkül is kitartanál mellette, akkor vagy (a) szokj le a szexről, vagy (b) tarts szerető(ke)t.

2015. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A volt barátom is ilyen volt. Tanult és dolgozott, de azért a szexre mindig volt idő. Főleg amikor tiszta ideg volt, akkor nagyon jól esett neki.

A te kapcsolatodnak már annyi, ha jót akarsz magadnak akkor most dobod.

2015. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 RRR ***** válasza:

a barátod túltekerte magát

veled nincs gond sőt


próbáld rávenni,hogy egy hosszú hétvégére menjetek el valahová ahol nincs sok ember

ha kipiheni magát(1 v. 2 nap), akkor remélhetőleg

végre megint férfi lesz

2015. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát igen... én is mondtam már neki, hogy elmehetnénk pár napra kettesben valahova, ahol csak mi vagyunk, de persze rögtön kérdem én: mikor? sose ér rá... mindig van valami kifogása. Amik eddig szabad napok voltak már az is betelik.

Már többször a fejéhez vágtam, hogy nekem ebből már elegem van és ha nem változik, elhagyom. Mondtam neki, hogy egy alkalmi barátnő illik hozzá, akit elővesz ha éppen ráér, de rendes kapcsolat neki így nem való. Túl fiatal vagyok ahhoz, hogy rá várjak éveken át.

Gondolkoztam azon is, hogy maradhatnánk barátok, akik eljárnak néha együtt + extra, de már a szex sem a régi... az a baj, hogy túl régóta vagyunk együtt és nincs szívem csak így szakítani. :/

2015. jún. 22. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!