Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnek egy erotikus szovege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek egy erotikus szoveget irni baratnomnek, mi az ami tul sok es mi az ami tetszene neki?

Figyelt kérdés
Szoval regota egyutt vagyunk, de nem voltunk meg ilyen regota kulon egymastol (videken van). A szex koztunk valami eszmeletlen jo, de szeretnem most egy kicsit igy is lazba hozni ha mar a lehetosegeim eddig terjednek. Szoval olyasmira gondoltam h szepen felepitem, h leirom reszletesen h a nyaka csokolgatasatol h jutnek el most addig h oralisan kenyeztessem meg h .. tudjatok.. dongetnem ki belole az epp eszet is. De nem igazan jon az ihlet es ebben szeretnek segitseget kerni, egy ket tippet amitol tutira beindulna a holgyemeny.. Lanyok fiuk tanacsat egyarant varom, ha privatban akarod elkuldeni annak is orulok! Nagyon szeretem es remelem ezzel majd a kedveben tudok jarni:) koszonom elore is! (Ugy terveztem h folyamatos jelen E/1-ben fogok fogalmazni..)
2015. jún. 21. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia Kicsim, egész nap vágyakozom utánad, csak azon jár az eszem, hogy mit fogok tenni veled este. Nem bírok magammal, folyamatosan áll a farkam. Ha hazaérsz együtt zuhanyozhatnánk :) Végig csókolgatnám a tested, a nyakad, a melled, betenném neked hátulról mit szólsz? Aztán folytatnánk az ágyban... nyalogatnálak hosszasan, addig amíg könyörögsz, hogy tegyelek a magamévá. Az egész este a miénk :$ /Remélem ez megfelel:) 22/N
2015. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen hasonlot irtam es tetszett neki:)
2015. jún. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!