Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak baratnomnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak baratnomnek a szuletesnapjara?

Figyelt kérdés

Gondoltam egy csokor viragra, de azert meg kellene melle valamit. A bogre kilove, mivel en is azt kaptam tole. Kozos kepes targyak se nagyon lennenek jok, mivel nincsen sajnos sok kozos kepunk.

En 15/f, o pedig 15 lesz. 4 honapja vagyunk egyutt.



2014. jún. 29. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerelmes vers ?
2014. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyaklánc, parfüm,csoki, lányos dolgok (gondolok itt körömlakkra, szemspirál, szemfesték ha szereti az ilyen dolgokat), vagy egyszerűen csak hívd el valahová, ha esetleg nincs kereted ilyen dolgokra, menjetek el sétálni, fagyizni, adj neki egy csokor virágot, hidd el, jobban fogja értékelni, mintha valami drága ajándékot vennél neki.
2014. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmmm...nagyon vagányak még a feliratos törölközőkendők. Én olyat kaptam a barátomtól névnapomra és azt minden nap használom. :) Lehet rajta a neve, vagy, hogy "Szeretlek"...ilyesmik...Olyasmit vegyél, amit használ. És szerintem a parfümös dolog nem jó ötlet...drága is még ilyen korai időszakban, és lehet nem találod el az ízlését.

Egy édes plüssmacinak meg szerintem nem tudna ellenállni. :) Képeslap vagy levél mindenképp jó színvonalat üt meg, na meg a csoki... :)

2014. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a jo tanacsokat, tetszenek az otletek! :)
2014. jún. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!