Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan működik ez a nőknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Kütyü kérdése:

Hogyan működik ez a nőknél egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Először is, félreértés ne essék, én nem csak szeretkezni akarok barátnőmmel, csupán csak kiváncsi vagyok)

Barátnőm 18, én 19 éves vagyok, most leszünk lassan 6 hónaposak :)

Utoljára amikor náluk voltam (természetesen szülők nélkül) hevesen elkezdtük a dolgokat,kb 10-20perc vetkőztetés (póló, meltrartó, farmer) után engem is elkezdett vetkőztetni, persze közben bugyin keresztül végig maszíroztam a csiklóját, közben másik kezemmel simogatom itt ott amott, majd mikor leakarom venni a bugyiját, szól hogy ez még korai, erre, nem szólok semmit, felfogtam, folytatom tovább amit addig csináltam.


Na most a kérdéseim:

-Gondolom azért nem engedte mert még nem bízik meg annyira bennem, de mit kell csinálni azon kívűl hogy várok, mitől függ ez a bizalom? Mitől nőhet jobban?


-Ezzel hogy lekellett "állítania" valamennyit ront a helyzetemen?


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 21. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem a bizalom 6 hónap után már megvan köztetek, ezt neki magában kell rendeznie, hogy mikor akar lefeküdni veled. Ha már eddig eljutottatok, akkor biztosan nemsokára meg fog történni, csak szeretné ha egy kicsit felfedeznétek egymás testét előtte. Beszélgessetek erről, és ne minket kérdezz, mert innen ismeretlenül elég... komplikált kitalálni hogy vajon épp mit érezhet a barátnőd :D

Ha nyitnál felé és megkérdeznéd mi neki a jó (persze ne úgy hogy siettetésnek érezze), az biztosan jól esne neki, és te is előrébb lennél.

2015. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

légy türelems, szerintem ez biztosan nem ront a helyzeteden, sőt látja hogy mennyire kívánod, mégis leállsz, ha kéri

bugyin keresztül hagyja, hogy a csiklóját ingereld? volt már így orgazmusa?

2015. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, még nem volt neki, annyira nem vagyok profi, egymás elsői vagyunk, illetve nem tudom egyátalán bugyin keresztül lehet-e
2015. jún. 21. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen bugyin keresztül engedi, élvezi is.


Kedves 1. ! Köszönöm a válaszod, megfontolom!

2015. jún. 21. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél hogy nem fog neked tetszeni. Én is pont ilyen voltam:D legyen félhomály halk zene vagy nézzetek filmet, akkor hátha nem lesz ideges :)

21l

2015. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pacsi megy! :)
2015. jún. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!