Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is kevés egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kevés egy lánynál ha majdnem havonta végez önkielégítést csak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ja
2015. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
Ha nem él rendszeres szexuális életet, akkor annak tűnik.
2015. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De most mért? Nincs párja egyébként. És 19 éves, ezt elfelejtettem mondani.

De hogyan csinálja olyankor, mikor mindenki otthon van? És általában úgy alakul, hogy havonta egy hetet van egyedül otthon, és olyankor szokta csinálni. Mert akkor nem kell azon izgulnia, hogy benyitnak, stb.


És légyszi ne küldjetek több privátot!

2015. jún. 21. 00:30
 4/6 Interferencia ***** válasza:
Ebből arra következtetek, hogy havi egy szexre van szüksége, amit én kevésnek találok, főleg 19 évesen.
2015. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
prűd ennyi. Nekem is volt egy barátnőm 19 éves...hetente alig sikerült összehoznom egy jó együttlétet. Volt hogy két hetet kellett várnom a következő együttlétre :/ 21/f
2015. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. A szex es a maszti mas. Az en baratnom se szeret masztizni ( elottem nem is csinalta), de a szexre barmikor kaphato. Azt mondja, hogy a maszti nem ad akkora elmenyt.
2015. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!