Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gonosz lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gonosz lennék?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek bejövök. Viszont én kapcsolatot jelenleg nem akarok, max egy kis barátság extrákkalt. Viszont neki még nem volt komoly kapcsolata (valószínűleg szűz). Nagyon szemét lennék ha csak szexkapcsolatot akarnék tőle,
2015. jún. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, inkább barátkozz velem. :P
2015. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
velem miért nem akar senki se szemét lenni? :>
2015. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a srác se gondolja komolyan veled, tehát megfelel neki is a barátság extrákkal jellegű kapcsolat, akkor csináljátok. Viszont ha a srác többet szeretne, érzései vannak, akkor inkább hagyd, mert a végén te leszel a szemét, aki csak játszadozott vele.
2015. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Remélem nekem jössz be. Nekem több nem is kellene.

22/F

2015. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak barátság extrákkalt akarsz,akkor eszedbe ne jusson szűz sráccal kezdeni!!!!Inkább tapasztalt srácot válassz.
2015. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szegény srácnak most elmegy az esélye, hogy elveszítse a valószínűleg szűzeségét :D szerintem vesd fel neki a témát, valószínűleg neked kell majd betanítod a srácot ha bele megy a dologba.., de pár alkalom után már ha ügyes neked is jó lesz
2015. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem 5-ös gonoszabb, mint te. :D
2015. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a férfi és a nő közötti barátsággal egy a probléma...az egyik fél mindig többet akar a barátságnál...
2015. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!