Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuális vagy és nem tudom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagy és nem tudom, hogy éljem túl ezt az egészet, miért ver az isten azzal, hogy magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, én kicsit irigyellek is. Nem veszi el az eszed a szexualitás :S Előbb utóbb megtalálja zsák a foltját :)
2015. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Te nem vagy aszexuális. Egy aszexuálisnak nem hiányzik a szex, sőt undorodik tőle te meg itt sírsz utána..
2015. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az vagyok, nincs libidóm és szexuális vágyam semmi, de ember vagyok aki társra vágyik é aki mellet az aszexualitás miatt senki nem marad.
2015. jún. 19. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:

é=és

bocsánat

2015. jún. 19. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy akkor aszexuálisokkal ismerkedj? Tény, hogy kevesebben, de azért vannak szép számmal
2015. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A keresőből néhány aszexet találsz,csak keresned kell!
2015. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!