Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha egy fiúnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy fiúnak az ágya alatt kilónyi spermás zsepi van?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 18:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ha egy kamaszra rájön, akkor képes hússzor is maszturbálni egy nap.
2015. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

19 éves fiúként mondom, hogy teljesen normális és minden srác csinálja fiatalon. Szerintem ez kevésbé ciki, mint mikor nálunk a kollégiumban egy-két gyerek után a takarítónő dobta ki. Remélem, nem gondolt bele soha, hogy milyenek is voltak azok a zsebkendők. :D

És amúgy se tudhatod, hogy azok több hét eredményei vagy csak egy nap produkciója. Valahogy le kell vezetni a feszültséget. Ha lesz barátnője, akkor kevesebb lesz a zsepi.

2015. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy tárolja és nem kidobja.
2015. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kukám többnyire csak ilyen zsepikkel van tele :)

Max csak szerdánként ciki kicsit mikor kiviszem a szemeteket, elkérem a többiektől is a szemetüket, van hogy az én zsákomba. és láthatják, hogy nekem szinte csak zsepivel van tele :PP

2015. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves anyuka . Karácsonyra lepd meg egy mű pinával. Kevesebb zsepi fogy, és szerintem azt ki fogja mosni maga után, mert elég gáz lenne még egyszer úgy bele dugnia a farkát , hogy ott rohad benne a gec i .

Nekem is jól jönne egy :) Vagy egy igazi :)

2015. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
hát megadja az alapszagot, az tuti. azért ha csaj jön fel hozzád, vidd ki őket a szemétbe, mert elég büdi lehet ott :D mellette kajamaradék is van, remélem, úgy az igazi a zamat :D
2015. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocsánat, hogy nem olvastam, hogy az anya írta. hát.... én azért rászólnék, hogy ok, ez természetes velejárója az életnek, de azért vennék neki egy nagyobb szemétkosarat célzásként,ha pedig nem használja, na akkor azért már szólnék, hogy legyen szíves a kukába dobni a szemetet :) :D
2015. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

hát őő hány éves a fiad ?


régebben és is papirzsept használtam, én bedobtam a szekrénybe...


anyu összepakolt...mondanom se kell kivertem a balhét.

és képzeljétek mi történt, kimentem a szobából mert ott ordibáltam, addig anyu visszatette a spermászsepiekt oda ahonnan elvette...


Nah ez most mi volt ???

2015. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18# Kidobta helyetted?
2015. júl. 22. 14:07
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom hova tette, mert valószínű aznap vihette ki mikor észrevettem, de ne ma kukába... mert amikor visszatette é na kuka körül voltam és nem volt benne...


Mindenesetre visszakerültek a spermászsepik a helyükre. Azóta nem pakol ott. Én meg leszoktam zsepikbe verni a farkam. Átszoktam a törülközökre, ágyamba ott van melelttem. Amikor rám jön ( minden nap ) akkor csak odanyúlok és megvan hova is megy a spermám.


de amúgy hány éves vagy ? és a fiad ?

2015. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!