Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért vesztek fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vesztek fel olyan rövid szoknyát meg nadrágot, hogy egyből merevedésem van tőletek?

Figyelt kérdés
Mi a célotok ezzel?
2015. jún. 18. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Pont ezért. És mert kényelmes, a nagy melegben jobban szellőzik.


16/L

2015. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Szeretem ha a pasik elismerően vagy nyálcsorgatva néznek rám.
2015. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg élvezitek, ha egy pasi nyálcsorgatva bámulja a s*ggeteket, ami majdnem kilóg a szoknyából/nadrágból? Hát akkor mostantól nem fogok szégyenlősködni!
2015. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezzel azt is akarjátok sugallni akkor, hogy gyere d*gj meg?
2015. jún. 18. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
4# Egyáltalán nem, ezzel azt akarom sugallni hogy nőies vagyok ;)
2015. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert meleg van. És mert jó tudni, hogy tetszem a pasiknak:)
2015. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én meg kikészülök egész nap, hogy áll a f*rkam :)
2015. jún. 18. 17:52
 8/11 anonim ***** válasza:
szegééény.:D hát biztos rossz lehet. próbáld nem őket bámulni, hidd el idegesíti őket, ha nem nézi meg senki.:) egyébként én azért szoktam, mert kényelmes. de én azért nem pakolom ki semmimet sem, mert elég elegáns ruhákat,szoknyákat hordok. én ennek az ellenkezője vagyok. felveszem a szoknyát, mert kényelmesebb, mint a nadrág melegben, de ha valaki durván bámul az nagyon sért. szerencsére a fiatalabb srácot nem viselkednek gázul, ha meglátnak szoknyában, ez inkább az idősek szokása, hogy nagyon undorítóan viselkednek. múltkor egy öreg pasi megállt mögöttem kocsival és lassan jött és úgy bámult...
2015. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
5. És agyilag is nőies. Mármint buta, ezt sugallod.
2015. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert kényelmes, és dögösnek érzem magam benne :) beismerem, hogy exhibicionista is vagyok kissé. :D
2015. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!