Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy bírjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Barátommal próbálgatjuk az anális szexet. De egyszerűen nem megy... Nagyon fáj. Minden alkalommal, és be sem tudja dugni teljesen, csak egy nagyon pici részt. Emellett állandóan rajtam az inger, mintha kakilnék. Sosem tudom eldönteni, hogy most tényleg oda kakálol, vagy csak az ingert érzem. Pedog fel is szoktam készülni, még beöntést is tartok magamnak előtte... :D

Csajok, akik análisan is szexelnek! Ti hogy rázódtok bele? Hogyan iktatjátok ki az ingert? Mindih fáj i fog?



2015. jún. 18. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig fáj,igen.Még úgy is,hogy sokáig ujjaz párom (1ujj,2,3ujj,és csak utána dugja be)..de így minimálisan fáj.Valamint kikísérleteztük,hogy mely pózban vagyok jobban ellazulva. (Pl az oldalamra fekszem,így megy a leggyorsabban,és a legkevésbé fájdalmasan-számomra..nem úgy,hogy bepucsítok,vagy ráülök.Utána,ha megszokom,váltunk pózt.)

Valamint azért fáj mindig,mert ugye nem naponta análozunk,hanem mondjuk havonta/2havonta 1x.Hogy ne táguljak ki.


Nálunk kb 3x annyi idő a tágítás,mint maga az anál része.Mivel nem szeretnénk,ha felsértene,vagy bármi bajom lenne.


Én nem alkalmazok beöntést,mégsem lett soha olyan a párom farka egyébként.De van nálam is "kakilós érzés":) Általában 1x-2x elmegyek wc-re,hátha kell.de aztán rájövök,hogy nem,és próbálok nem rágondolni.Még soha nem kakáltam be,vagy lett bármi ilyen probléma egyébként.

A szervezeted érzékeli,hogy kakálnod kell,mert nyitott vagy és a párod dugja befele.


Az első a legnehezebb,mi is írtó sokáig próbálkoztunk,mert sehogysem ment.A lényeg,hogy ne adjátok fel.Miután már sikerült,és nagyon élvezni fogod,utána azt gondolod,hogy megérte,hidd el!:)


Csak vigyázz,ne feszülj be,hogy nem megy.Ha nem megy,akkor nem megy,majd legközelebb..mert akkor csak jobban fog fájni.Lazíts,nálam pl van olyan,hogy míg tágít,tvzek:D Elég vicces,de míg nagyon fáj,addig elterelem figyelmem.Utána megmár csak egymásra koncentrálunk:)


20/L

2015. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Igen, sajnos rástresszelek és mégjobban fáj olyankor, mert tudom, hogy szeretné a párom. De szerencsére nem türelmetlen. Én úgy próbálkoztam, hogy ráülök, ő pedig mozdulatlan. És én szépen lassan ráereszkedek abban a tempóban ahogy nekem jó. De sajna így is fáj. Ezen a pózváltáson viszont még nem gondolkoztam, köszi a tippet! És hajrá! ;)
2015. jún. 18. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Az kemény, hogy fáj nektek, a pasitok meg szarik rá...

Én otthagynám a g__ecibe., így nem tudnám élvezni a szexet, hogy leszarja, hogy én mit érzek, mint a ti pasijaitok.

2015. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha fáj és nem vagytok mazók, miért csináljátok?
2015. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért,mert ti nem szerettek dolgokat,nem kell másokat leblamálni érte.És se szarozlak le titeket,mert ezt vagy azt úgy csináljátok.

A feltett kérdésre kell válaszolni,nem mellébeszélni.


Jah,fiatalok vagyunk,most kell kiélni magunkat;)

És mint írtam,minimálisan fáj!!!El kéne olvasni rendesen a dolgokat!!

Köszi!


20/L

2015. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel fiatal vagy, ezért most kell, hogy fájjon a szex? De hülye vagy... Vagyis inkább csak fiatal?


Kérdező, ha fáj, ne csináld. Ha nem kívánod, nem kell megtenned. A párod megtesz érted valamit, amit neked így "kellene" viszonoznod? Na ne már... Ne legyél te is hülye, mint az első válaszoló...

2015. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Joe.38 ***** válasza:

1./ Gyakorlás teszi a mestert.

2./ Ha nem megy ne csináld!


Van itt rendes nó is aki oda adó . " Ott hagynám a ge..cibe" - ez igen.

Pasi ilyet nem tehet? Azaz ha nem a nő igényei vannak szolgálva akkor ott kell hagyni a ge..cibe?

Pasi igénye kielégítetlen akkor az nem.inhet könnyed búcsút?

Csak a nőt kell a pasinak szolgálni? Rossz felfogás min két véglet hibás.

Meg kell találni a megfelelőt. Feminista nagy pofajú nónek a gizda sarokba állitható nyüzüge pasit aki vezényszóra csak nyal.es elég neki. És az férfinek is a megfelelő társat aki a férfi mellett nő akar lenni és ez nem okoz gondot neki. Ilyen egyszerű.

2015. jún. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fikáztam senkit, csak nem értem miért csinálnak olyat ami fáj nekik. Erre még nem kaptam választ.
2015. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De, 8-as, ha jól figyeltél, megkaptad a választ.


Fiatalok, most kell kiélni magukat. Gondolom menőnek akar látszani, hogy ő csinálja az anált, tud ezzel dicsekedni, de igazából ő sem vágyik rá, de hát a pasinak meg kell adni mindent, meg ma ez a divat, és így mérik a jó nőket. A pasi meg szarik rá, hogy fáj a nőjének, lehet, hogy még élvezi is. Csak a saját élvezetével törődik, a kislány meg örül, hogy van e gy pasija (nem csodálkoznék, ha ecsetfejű lenne az illető)

2015. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem vessünk véget ennek a "vitának". Én önszántamból próbálgatom, nem a párom és nem is a "divat" hatására. Ezt elítélhetitek, engem nem érdekel. Választ kértem, megkaptam. Remélem az is kiélte magát a kérdésem alatt, aki csak méltatlankodni tud. Egyébként semmi összefüggést nem látok az ecsetfejű pávagyerekek közt, és aközt, hogy próbálgatunk valami újat a párommal. Téves vonatkoztatásaitok vannak. Köszönöm a nem elfogult, szabad szellemű válaszokat. A rosszindulatotokat pedig inkább észre sem vettem...
2015. jún. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!