Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szopni tudjon, főzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szopni tudjon, főzni majd megtanúl!?

Figyelt kérdés

A jó kapcsolat egyik titka a jó szex

... de tényleg megtanúltok főzni? Nem találok fiatal lányt aki szexen kívül máshoz is ért? Akivel lehetne tervezni.


2015. jún. 17. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ÉN se értem miért alapelvárás,hogy a csaj főzzön,főzzön magára aki akar vagy hívjon ismerőst,én pedig aktívan keményen kondizok szal nálam a főzés mindennapos amúgy mégse várom el a csajtól,inkább menjen sportoljon,figyeljen magára,vegyen magának ruhát.

Majd lefőzök magamnak vagy ha kell akkor hívom akit kell,ennyi.

2015. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hogy felháborodott a sok lusta dög.

#9

Igazi emancipunci vagy. Majd te megmutatod, hogy nem mászol be a konyhába mert te nem vagy rabszolga.


#10

Azért a főzés Nehogy már akkora igény legyen, szemben azokkal, amiket felsiroltál.

2015. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 De ezek a férfiak nem párt vagy feleséget akarnak maguk mellé, hanem egy pótmamát, csicskát vagy nevezhetjük bejárónőnek is. Most komolyan, szerinted milyen ember az, akinek az az első kikötése egy "feleségjelölttel" szemben, hogy tudjon főzni? Még véletlenül se az, hogy szeressék egymást és, hogy boldogok legyenek együtt. Így indul szerinted egy mély, érzelmi alapú kapcsolat? Ezek azok a férfiak, akik megkeresik a tökéletes anyát/feleségét és a tökéletes társat is, csak nem egy személyben. Az asszony otthon ellátja a teendőket, kiszolgálja az urát, főz rá meg minden, a férj meg élvezi a kényelmet, ha meg szexelni támad kedve átugrik a szeretőhöz.
2015. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg igenis illik tudnia egy lánynak főzni, meg háziasnak lenni.

Én rá voltam kényszerülve arra, hogy megtanuljak főzni, mivel 17 éves korom óta egyedül élek, és nagyon örülök neki, hogy bármikor bármit összeütök, vagy bármiből képes vagyok egy komplett kis ebédet csinálni.

És ne a csajok legyenek már felháborodva, hogy hádde' miazhogy, nekem főzni kell? nem elég, ha szétteszem a lábam, meg jó erős az állkapcsom, nem zsibbad el 5 perc után?

A mai csajok azt hiszik, hogy a szexben, meg a párductestben kimerül egy nő?( és sok fiú is- direkt nem férfit írtam- ) aztán meg sírnak, meg mennek pasiról pasira, mert a pasik annyira szemetek... persze, mert lehet, hogy többre vágynak egy sablonnőnél...

Elgondolkodok ilyenkor, hogy amikor idősebbek lesztek, és esetleg megfordul olyan a fejetekben, hogy családalapítás.... ha nem fogtok magatoknak egy gazdag, türelmes pasit, akkor mit fogtok csinálni? képtelenek lesztek főzni a családra, vagy takarítani a gyerek után?

Amúgy meg a főzéssel olyan "jelentéktelen" dolgok is lehetővé válnak, hogy meglepd a párodat.

Az én barátom állandó éjszakás, és amíg ő alszik, és épp olyan a hangulatom, összeütök neki valami aranyos kis kaját, mert tudom, hogy ébredés után elsők közt szerepel számára az evés, felkeltem, megrontom, aztán meglepem egy tál kajával. Mindig mosolyogva ébred. :)

Szóval véleményem szerint gáz, ha egy csaj annyira lusta, vagy mondhatnék más jelzőket is, hogy nem tartja fontosnak azokat a dolgokat, amik később a mindennapjai részévé fognak válni...jobb esetben...

És mielőtt megkapnám, hogy egy öreg, ocsmány dagadt nőszemély vagyok, megjegyzem, hogy a visszajelzések alapján nem köpködnek utánam, elég elégedettnek látszottak eddig a partnereim, és 23 vagyok...



Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak, ne csak a kommentekre...mind a kettőt meglehet tanulni, csak a hozzáállás nem mindegy...

2015. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

#13-as tr mi a francról beszélsz?

Szóval ha egy férfi megemlíti a főzést, akkor csakis csicskát keres. Hol volt az írva, hogy elsődleges szempont? Szerintem Sehol. Most bezzeg szeretetteljes kapcsolat, mi? Bezzeg ha egy csóró srác mondaná ezt, kiröhögnéd. Úgy állítod be a főzést mintha mars szonda programozás lenne. Mellesleg sok nő bedobja a hagyományos nemi szerepek kártyát és erre hivatkozva hárítansk sok mindent. Na ennek a főzés az egyik sarokköve. Vagy Szerinted csak egy pasinak kell megfeleni neked már nem? Én faszi létemre tudok főzni ezért úgy vélem jogos az elvárások a partnerem felé, hogy ő is tudjon. Mellesleg kexaeom, nekem ez az elvárásaim között van és kész. Ezért nem fogok bocsánatot kérni senkitől. Az utolsó mondatod megint, hogy jön ide? Mert aki a főzést elvárha, az csakis egy mocsok, aki rabszolgaként tartja a nőjét és máshova jár dugni. Neked komoly bajaid vannak.


A 14-esnek neg igaza van.

Bizony sokan azt hiszitek, hogy a ba...szás pont elég részetekről és utána lehet követelőzni. Hát nagyon nem. És ezt nem én mondom, a "csúnya, gonosz hímsoviniszta, nőgyűlölő" hanem egy nő. Azért ezen érdemes lenne elgondolkozni.

2015. jún. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14 Igazad van, egy felnőtt embernek (nemtől függetlenül) illik tudni gondoskodni magáról, de ennek nem alapfeltétele a főzés. Más főzni nem tudó és akaró lányról nem nyilatkozom, de magamról azt elmondhatom, hogy veled ellentétben nekem kínszenvedés a főzés. Nem okoz örömet és értelmét se látom. Most minek főzöcskézzek, amikor egy szendvicset 2 perc összedobni? Meg csak a gond van az egésszel, gőzölög, fröcsög, szagokkal jár és veszélyes tud lenni. Meg egyszerűen még egy teát se tudok normálisan megcsinálni, mert az ízesítésnél mindig elrontok valamit és ez mindennel így van.

"aztán meg sírnak, meg mennek pasiról pasira, mert a pasik annyira szemetek... persze, mert lehet, hogy többre vágynak egy sablonnőnél..."

Most sajnálnom kéne őket? :D

Szegény lányok, csak a testükkel próbálnak hódítani és csodálkoznak ha idővel dobják őket, mert keveset adnak bele egy párkapcsolatba.

Meg szegény pasik. Figyelmen kívül hagyják a belső értékeket párválasztáskor, mert elvakítja őket a bomba test. Utána meg ha elszáll a rózsaszín köd és szembesülnek azzal, hogy kivel is jöttek össze, akkor meg csalódnak. Még véletlenül se maguknak köszönhetik, hogy így jártak... Mi a tanulság? Lányok, ne csak a külsőtök miatt szeressenek belétek. Pasik, ne csak a lány külsejét nézzetek, ha összejösztök velük. Ennyi.

Az én esetemben csak a főzés nem teljesül az elvárt női viselkedés mintától. Szóval ha úgy alakulna, hogy gyermekem lesz, akkor tudnék róla gondoskodni. Sőt, lehet, hogy még az anyaság ahhoz is meghozná a kedvem, hogy magtanuljak főzni. Lehet rád meg rossz hatással lesz majd és negatívan befolyásol.


#15 Nem erre a kérdésre értettem, hanem az egész jelenségre.

Két évig volt munkanélküli a párom, addig az én fizetésemből éltünk. Első kézből van tapasztalatom a "csóró srác" és a szeretetteljes kapcsolat kombóra, úgy hogy ezzel mellé lőttél. Meg lehet, hogy neked meg sok millió másik embernek könnyű a főzés és nem nyűg, de attól még én ugyanúgy utálom. Természetesen nekem is meg kell felelnem mások igényeinek, de elhiheted, hogy nem azon fog múlni a dolog, hogy kellek-e valakinek, hogy mit és hogyan alkotok a konyhában. Fordítva se így megy, mert hiába kergetnék valakit az egyben sült malacommal, ha nem szeret. Nem kell bocsánatot kérned meg nem is lenne miért amúgy. Különbözik a véleményünk, ennyi. Nem kell belőle ügyet csinálni. Az utolsó mondatomat meg halál komolyan gondoltam és az én fejemben teljesen reális ez a nézet. A miértjébe meg nem mennék bele, mert ez egy hosszú téma lenne, nagyon hosszú.


Az, hogy valaki nem egy konyhatündér, nem felétlenül jelenti azt, hogy egy lusta dög, aki nem csinál semmit, vagy azt, hogy el lenne kényeztetve és a testén kívül mást nem is tud adni. Elgondolkozni meg nem fogok rajta, mert nem érint a téma és tisztában vagyok vele.

2015. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ismerettségi körömben volt olyan nő aki folyton halasztotta a dolgot. Majd megtanul főzni ha egyedül él. Majd ha kapcsolata lesz. Majd ha férjhez megy. Majd ha gyereke lesz. Mondanom sem kell, hogy azóta is a mirelit pizza a mikróba a legnagyobb teljesítménye. Ezért nem biztos ez a majd a gyerek meghozza a kedvemet elmélet.
2015. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehet rávenni egy nőt, hogy szopjon? Nem szokott. :(
2015. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!