Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szopni tudjon, főzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szopni tudjon, főzni majd megtanúl!?

Figyelt kérdés

A jó kapcsolat egyik titka a jó szex

... de tényleg megtanúltok főzni? Nem találok fiatal lányt aki szexen kívül máshoz is ért? Akivel lehetne tervezni.


2015. jún. 17. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az exem szopni tudott de 7évig könyörögtem hogy fözzön.
2015. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Előbb írni tanuljon meg.
2015. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell tudjon főzni,inkább helyette menjen vásároljon és eddzen,figyeljen a testére.Én tudok főzni vagy szólok ismimnek és főz nekem,nem kell nekem,hogy a csaj tudjon,sőt inkább hátrány mert tuti,hogy nem gazella testű az esetek 75%-ban.
2015. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szexben is jó vagyok,főzni is tudok.Ezek alapvető dolgok kellenek hogy legyenek.
2015. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Csak főzni tudjon, szopni majd megtanul!!!
2015. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Az a fontos, hogy Jehova Tanúja legyen, semmi más.
2015. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Hjah... meg hitgyülis...
2015. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Missi_Key ***** válasza:
83%
ha csak ez a két elvárásod van, miért nem döngeted anyádat?
2015. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tudok főzni és nem is fogok megtanulni. Ha emiatt elhagynak, ám legyen, de ennyiért biztos nem szakítana senki, mert nem csak ennyin áll vagy bukik a dolog, hogy terveznek-e velem komolyabban vagy sem. Ha neked ennyire fontos a főtt étel egy komoly kapcsolatban, akkor főzzél te.
2015. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

Na, a sok hímsoviniszta meg nőgyűlölő már megint lepontozott. :D

Bezzeg ha én meg azt várnám el a páromtól, hogy legyen izmos és jó anyagi körülmények között éljen, akkor én lennék a felszínes, mocskos, pénzéhes k*va, aki még annyit se érdemel, hogy leköpje valaki. Ha egy férfinek vannak elvárásai, az meg teljesen természetes és magától értetődő. Nektem alanyi jogon jár egy szép és igényes nő, aki mos-főz-takarít rátok, gyereket nevel és persze dolgozik is, mert nehogy már egy kitartott nővel kelljen együtt élni. Hát persze.

Amúgy kérdező ez, hogy van nálad?

Ha tud főzni egy lány, akkor ő a megtestesült angyal, a szexistennő és ősanya, léptei nyoman virágok nőnek ki a földből és ódákat zengenek róla a természet hangjai vagy mi?

Ha meg nem tud főzni, akkor meg egyenlő magával az ördöggel? Pusztán a főzés határozza meg, hogy ki alkalmas komoly kapcsolatra és ki nem? Mert akkor tudom ajánlani párkeresés helyszínék a Bocuse d'Or szakácsversenyt. Igaz, hogy nőkben nem bővelkedik, de ez nem számít. Elvégre a szent és sérthetetlen főzés a főszempont, akkor annak se kéne gondot okoznia, hogy a férfiak közül válassz párt.

2015. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!