Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki, ha csak 2 percig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha csak 2 percig bírom az ágyban?

Figyelt kérdés

Eddig 5 alkalommal szexeltem,5 különböző nővel.


Az első 4 alkalommal egész sokáig bírtam olyan 12-15 percig(tegyük hozzá akkor volt bennem alkohol mind a 4 alkalommal mível azok egy éjszakás kalandok voltak akiket a discoban szedtem fel.


Az utolsó aktusomnál viszont teljesen józan voltam és hát picit meglepődtem magamon,hogy csak eddig bírtam.És nemcsodálom de a nő is meglepődött.


Képzelhetitek, 2 perc után hosszú kínos csendben feküdtünk egymás mellett az ágyban


Szerintetek menyire ciki?

Különben 24/F vagyok



2015. jún. 17. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Először nyald ki úgy, hogy elélvezzen aztán nem baj ha gyorsan elsülsz. Akkor van gáz, ha a csjnak nem volt orgazmusa te meg befejezted. Amúgy meg egy rövid pihenő után újra csinálhatod, nem fontos rögtön elaludni.
2015. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is gyorstüzelő volt, ezért mindig két menetet nyomtunk, a második már addig tartott, ameddig én akartam. 9 évig voltunk együtt, és nem emiatt lett vége.
2015. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha 2 perc sem kell! ;) Mi már 8 éve együtt vagyunk és már nagyon összeszoktunk, amikor egymásnak esünk spontán (na jó én esek neki) akkor van hogy előbb elmegyek mint ő. 30\N
2015. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát elég ciki 2 perc? :DDDDD megsem érezné egy tapasztalt nő
2015. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 2 perc még meztelenre vetkőztetem, te egy igazi vesztes vagy.
2015. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10-esnek van igaza: egy esetből nem lehet általánosítani. Gyakorlat teszi a mestert még az ágyban is. Ne kapkodj soha semmiben! Arra gondolj közben, hogy milyen jó érzés most, és milyen rossz lesz, ha máris vége lesz,mert akkor mára már nincs több élvezet. Ha érzed, hogy közel a magömlés, próbálj meg lassítani, vagy akár leállni egy kicsit, csak annyira, hogy meg ne puhuljon. Sokat segítene a dolgon, ha előtte megtanulnál relaxálni.
2015. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Abban nincs semmi gáz hogy a pisztolyod eldurran 2 perc alatt!

Ott a gáz hogy gőzöd sincs róla hogy egy dugásnak nem ott van vége ha elsültél, hanem ha a partnert is kielégítetted!

(F)

2015. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne halgass a sok hülyére kérdező, csak alá ássák az önbizalmad :D kit érdekel meddig bírod, tömd meg őket azt főzz reggelit nekik :D
2015. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bírom, akik leszolják őt ezért, hosz ez már sok férfival előfordult, vagy előfordulhat.
2015. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!