Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki, ha csak 2 percig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha csak 2 percig bírom az ágyban?

Figyelt kérdés

Eddig 5 alkalommal szexeltem,5 különböző nővel.


Az első 4 alkalommal egész sokáig bírtam olyan 12-15 percig(tegyük hozzá akkor volt bennem alkohol mind a 4 alkalommal mível azok egy éjszakás kalandok voltak akiket a discoban szedtem fel.


Az utolsó aktusomnál viszont teljesen józan voltam és hát picit meglepődtem magamon,hogy csak eddig bírtam.És nemcsodálom de a nő is meglepődött.


Képzelhetitek, 2 perc után hosszú kínos csendben feküdtünk egymás mellett az ágyban


Szerintetek menyire ciki?

Különben 24/F vagyok



2015. jún. 17. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon ciki nincs ra szo
2015. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki mert Errol nem tehetsz. AZT viszont elhiszem hogy nagyon kellenetlen. De van egy csomo erre kitalalt cucc amit lehet kapni, hatha segit.
2015. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Fú, ez rohadt gáz!
2015. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
81%
puha pcs
2015. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Dehogynem tehet róla, kedves 2-es.

Az első négy alkalom azért tartott hosszabb ideig, mert az alkoholnak van olyan hatása, hogy izgalomban tart, de nem tudsz tőle elmenni, vagy csak nehezen. Nálad a nehezen úgy tűnik 15-20 percet jelent.

Kedves kérdező!

Ha nem szeretnél további kínos együttléteket, akkor sürgősen kezdj neki annak, hogy agyban visszatartsd magad a gyorstüzeléstől. Maszturbálj úgy, hogy elhúzod, próbálsz minél tovább kitartani. De persze ne is szoríts rá annyira, mert egy női hüvely sem fog annyira szorítani, és utána értelmetlen volt az "edzés".

2015. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#4 golyozapor filmbol
2015. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vagy legyek mindig részeg
2015. jún. 17. 16:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A ital nem jó módszer, mint ahogy a maszturbálás sem az. Inkább gyakorolj. Nem kell kínos csendben feküdni, el lehet ütni némi humorral, aztán a második menetben jobbnak lenni.
2015. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon , önző vagy legalább kielégítetted valahogyan mert ha nem terjed rólad mekkora f..za csávó vagy.
2015. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit szedned emiatt ilyen fiatalon. Nyilván ha nincs rendszeres szexuális életed akkor hamarabb elméssz. Ha majd lesz tartós kapcsolatod és gyakran csinálod már sokáig fogod bírni-
2015. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!