Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Barátnőm folyamatos kérésére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm folyamatos kérésére hogy szexeljünk más előtt úgy mond bele mentem . És hogy ez megtörtén már nem csak azt szeretné hanem hogy a nézi is esetleg beszállhasson! Ez már elég bizar nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elszaladt a barátnővel a ló. Meg kellene fegyelmezned!
2015. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem már az is abszolút bizar lenne, amibe eddig belementél, mert számomra a szex két ember intim szférája, ami nem tartozik egy harmadikra semmilyen formában, de nyilván ahányan vagyunk, annyiféleképpen gondolkozunk arról, hogy mi az elfogadható számunkra, és hol vannak azok a bizonyos határok, másrészt mi az, amire vágyunk, és mi az, amire nem.
2015. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha neked ez bizarr, barátnődnek meg nem akkor nem ugyanazt akarjátok az ágyban, és a szexuális érdeklődésetek és ingerküszöbötök is más.

Ez nem baj, csak éppen hosszútávon nem fog kielégítő és jó szexuális életet eredményezni ami már tönkre tud tenni egy kapcsolatot.

Én simán benne lennék ilyesmiben ha a csajom is akarná. Ha engem kérdezel szerencsés vagy, de ha téged ez nem izgat, akkor lehet el kéne beszélgetnetek és addig befejezni amíg barátként tudtok elválni, vagy előbb utóbb ez ajtócsapkodásba torkollik.

2015. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

ha ő is hivni akar egy pasit akkor te is hivj egy nőt akár hivatásost vajon mit szól ehez

vagy te hivj vmi jo haverodat

nem lehet hogy kevés vagy neki? vegyél egy vibrátort azzal játszatok még hátha segit

2015. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többször tapasztaltam, hogy a harmadik aztán külön is "visszakerült" a leányzóhoz ilyen esetben...

Ezt le tudnátok kezelni?

2015. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem bírtam aludni...


Szóval azzal, hogy ezt lehetővé teszed számára, nagyot adsz a barátnődnek, megengeded Neki, hogy kiélje ezt a nem túl átlagos dolgot.

Na de megmondhatod Neki, h akkor Neked is lennének ötleteid.

Mert az egyensúly elbillen különben.

Olyan mintha, a pár egyik fele folyamatosan tágítaná a teret, a másik pedig kullog utána: "Hát jó...".

Ha a párod "perverziója" kiélhető, akkor a Tiédet is add elő.


De, ha Neked ezek nem össze egyeztethetőek, Ő miatta ne alkudj meg a saját érzéseiddel. Ha nem a kifejezett vágyad a gruppen, swinger vagy a cuckold életforma, akkor most keress egy másik lányt, még az elején.


Minden embernek eltérőek a szexuális vágyai, de nem mindenáron kell tolerálnod számára. Ne az legyen egy szép napon, hogy nem tudsz magaddal szembe nézni.


Azért a végére megmondom, Nekem nem bizarr az egész. Izgalmas lány lehet a párod, lehet, h korához képest a szexuális érettsége magasan felette van a korosztályának...

2015. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!