Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők az anál szexről, őszinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarnai kérdése:

Nők az anál szexről, őszinte már VALÓBAN kipróbált élmények. Van-e olyan, akinek tényleg bejött?

Figyelt kérdés
Férfiak véleménye nem érdekel. Aki nőként nem próbálta nem érdekel. Aki "egyszavast" választ ír, nem érdekel!

2015. jún. 15. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Csak abból indulj már ki, hogy mennyi féle anál segédeszköz van gyártva, kifejezetten nőknek.

Kis ujjacskák, kétágú műpéniszek, anál izgatók stb.

És valszeg, ha gyártják, akkor meg is veszi valaki.

Ennyi.

2015. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Elotte lefurdok, a zuhanyrozsaval kimosom magam hatul. A pasi elotte az ujjaval izgatja tagitja, majd beteszi. En nagyobbat tudok elvezni popsiba mint punciba, heti egynel tobbszor nem csinalom.
2015. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ami az anális játékszereket illeti: én használom néha masztinál és nagyot tudok így élvezni. Szexnél is használjuk tágításra, és kb 2-3 hetente egyszer így szexelünk. Olyankor nem tudok elélvezni, de alapvetően nem rossz élmény. A párom oda van érte én meg nem bánom.

N 38

2015. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem valóban bejött :) előtte én is zuhanyrózsával mosom ki a popsim, utána pedig a barátom először egy ujj, majd kettő, majd bedugja a dildót és amikor az fájdalom nélkül bemegy akkor jön a barátom pénisze és hatalmasakat szoktam élvezni


20/L

2015. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 OMG! ***** válasza:
0%
Hát nekem nagyon nem jön be. Annyira kellemetlen nekem. De a barátom nagyon szereti, ezért néha bevállalom a kedvéért, de alig várom mindig, hogy vége legyen. Mondjuk lehet az is a baj, hogy a barátom elég nagy mérettel rendelkezik. De egy német oldalon talált valamilyen krémet, amivel ha bekened magad, akkor elvileg nem fáj. Még nem próbáltam ki, de kíváncsi leszek rá.
2015. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Joe.38 ***** válasza:
0%
Utolsó hozzászólónak. Elöttem szólónak üzenem. Német oldal? Biztos jó. De a sima magyar a patikában ebben az országban is kapható a Lidocain krém. Bekened kivül belül 15 perc múlva hat. Tökéletes. Minden szinten.
2015. jún. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Kipróbáltam, nem jött be. Nem fájt, de kellemetlen volt, és végig úgy éreztem, hogy valami, aminek a puncimban kellene lennie, az máshol van.

Számomra megalázó, és nem érzem így nőnek magam. S_egge férfinak is van, a puncimért legyen odáig, ne a segglyukamért...


És már fel is készültem a lepontozásra, csak azért, mert nekem nem jött be :D

2015. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

A másik meg, kedves #5: a barátodat nagyon érdekelheti, hogy te mennyire élvezed a szexet... :D Azért az eljutott a tudatáig, hogy fáj neked, nehogy egyszer azt mond, hogy nem akarod csinálni :D


Alig várod, hogy máér vége le gyen, de ez őt hidegen hagyja... hát, ő sem egy olyan ember, akit érdekel a párja kielégülése, csak a sajátja. :)

2015. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!