Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akkor is erőltetnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akkor is erőltetnétek az anált, ha a lány csak azért csinálja, hogy ne hisztizzetek?

Figyelt kérdés
De anmúgy nem élvezi. Vagy akkor hagynátok és inkább megcsalnátok? Esetleg elhagynátok?

2015. jún. 15. 11:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
16 nem ua. a kategória a kettő, de magyarázzál bele bármit, nehogy kipróbálj semmi izgalmasat, még megvan rá az esély, h élveznéd is
2015. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lecter: a párhuzam elég nagy baromság volt. Főleg hogy én direkt azért nem megyek pasival vásárolni, mert tudom, hogy unná...


Mi a különbség aközött, hogy egyszer kipróbálja, és utána mondja, hogy nem, mintha alapból azt mondaná, hogy nem akarja? Mind két esetben nem kapod meg az anált a továbbiakban. A te logikád szerint akkor bármikor elhagyhatnád azt a nőt, I'm nobody.


Értettem a 18-as iróniáját, és a válasza által legalább megvilágosodtam, hogy akár általánosító kérdésnek tűnhet fel, amit írtam.

Ezért elnézést kérek mindenkitől, akire ez nem igaz.


Még sok mindent szóvá tehetnék, de nyilván akkor beszűkült látásmódúnak bélyegeznének. :D

Mindenkinek köszönöm, hogy válaszolt!

2015. jún. 15. 21:44
 23/23 anonim ***** válasza:
21 Nem érted. Ami izgalmas azt kipróbálom ami taszít azt nem. Az anál taszít. A szerepjáték izgalmas ez teljesen egyéni izlés kérdése.
2015. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!