Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akkor is erőltetnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akkor is erőltetnétek az anált, ha a lány csak azért csinálja, hogy ne hisztizzetek?

Figyelt kérdés
De anmúgy nem élvezi. Vagy akkor hagynátok és inkább megcsalnátok? Esetleg elhagynátok?

2015. jún. 15. 11:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%
Erőltetném.
2015. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha az a fajta srác vagyok aki akár hisztivel is kierőszakolja ezt akkor persze, erőltetném míg meg nem tölthetném a popsiját a cuccommal.


De mivel nem vagyok ilyen, erőltetésig és hisztiig el sem jutnék, mert ha nem akarja akkor nem.

Persze ne mindegy miért.

Ha EÜ okokból egyáltalán nem csesztetném vele.

Ha csak tart/viszolyog tőle akkor azért próbálnám finoman rávezetni és legalább egy egyszeri kipróbálást kieszközölni, de semmiképpen sem erőltetve hisztizve, hanem úgy hogy ő maga menjen bele kíváncsiságból, ami ha összejön igyekeznék mindent megtenni, hogy a lehetőségekhez mérten legkellemesebb élmény legyen számára, hátha így legközelebb már nem lesz benne gátlás ezzel kapcsolatban.

2015. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
#2 logikája alapján az orális szex se része az életének. Elég uncsi lehet :D
2015. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Ameddig ki se probalja addig ne mondjon semmi rosszat rola, mondjuk megertem h azoktol a ferfiaktol felnek akik nem tudnak ovatosan vaginaba se. Az meg hulyeseg h egy probatol baja lehet a zaroizomnak. Ha nem jon be neki es tovabbra is erolteti a ferfi akkor szemet nagyon.

En biztos nem csalnam meg ez esetben, van mas modja meg a kielegulesnek.

2015. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Nőként mondom, hogy az aki egy határozott nem után is eröltetné vagy hisztizne nem sokáig lenne a párom.


Lecter. Ha csak olyan nővel volt még dolgod akit vásárolni kellett vinni mert nem volt benne annyi, hogy megteremtse magának amire szüksége van, akkor te még nem találkoztál igazi nővel. Részvétem.

2015. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14%

14 A logikád alapján ezek szerint ki kéne próbálnom a kakiszexet, csak hogy hitelesen azt mondhassam ezt nem szeretem?

Már bocs, de kipróbálás nélkül is el tudja dönteni az ember érdekli-e vagy sem. És ha nem is érdeli akkor is tudja, hogy mindegy vagy a sohaénezt kategória.

2015. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha kipróbálta és nem tetszik akkor nem erőltetném. Ha kipróbálni se hajlandó hosszú távon akkor esélyes, hogy elhagyom.
2015. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
12%

Nyilvánvalóan erőltetném, hiszen férfi vagyok, és az igazi férfi tesz rá, hogy a nő mit akar, és mint minden férfi, én is megszállott análmániás vagyok, akit a punci már nem is érdekel egyáltalán.


Tőlem sírhatnha, visíthatna, én csak kegyetlenül tolnám neki popsiba, és minden mást leszarnék, mert egy érzéktelen, agresszív, betegesen perverz állat vagyok, mint kivétel nélkül minden férfi.

2015. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
#18-as, csak úgy nagyon halkan megjegyezném, amit leírtál, az erősen kimeríti a nemi erőszak fogalmát, ami még kicsinyke hazánkban is bűncselekmény.
2015. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
#19-es: bár nem vagyok a #18-as, szeretném ha tudnád, hogy az Iróniát az I betűnél találod a szótárban.
2015. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!