Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj ha nem kölcsön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha nem kölcsönös az orális szex?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar h a pasim nem csinálja mert eddig se nagyon csinálták nekem a pasik, meg nem is tartom olyan fontosnak, néha jól esne de ennyi. Pasimnak viszont nagyon fontos h csináljam neki

. Ettől még nem vagyok alábbrendelt viszonyban

?


2015. jún. 15. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem

ha ez mindkettőknek megfelel akkor rendben van

2015. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez nem alárendelt viszony, de az kemény, hogy a pasid nem csinálja, de ő meg elvárja...

Te meg kis csendes fapina vagy, az ilyeneknek örülnek a pasik, akiknek nem kell adni, és csak adnak, úgyhogy légy büszke magadra...

Szeretem, ha kinyalnak, de ha a pasi nem szereti, nem kényszerítem. De hogy ezek után még ő elvárja, hogy én kényeztessem... na ne.

2015. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

ez elég önző dolog. ha vágysz rá, mond neki, hogy igenis jolenne ha nyalakodna odalenn.

Ha nem akar, akkor mond neki, te sem csinálod. ennyi.


Én el sem tudom képzelni a szexet úgy a barátnőmmel, hogy előtte nem kényeztetem odalenn kicsit :P

Viszont vissza nem várom el, ha akarja ott van, de nem kötelező. Én szeretem kényeztetni, mint ahhogyan eddig az összes barátnőmnél így volt ez :)


24/F

2015. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ha ilyen lenne. Valamilyen szinten onzoseg szerintem.
2015. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Onzo ahogy viselkedik. Hisz sok no tenyleg nem szereti kenyeztetni oralisan a parjat (nem is ertem miert) de megbecsulhetne teged ez vegett es ha nem is mindig de lemehetne picit kenyeztetni teged.

Beszeljetek meg ezt hofy te is szeretned neha ha kenyeztetne. Nem alabrendelt vagy csak fura h nem nyitod ki a szad. En ha azt akarom h eppen durvabban ujjazon akkor szolok neki. Vagy pozt akarok valtani szolok vagy ha akarom h meg kemenyebben dugjon szolok. Nem szabad h a szexben gatlasaid legyenek szerintem

23N

2015. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
pfff elég gáz csávód van, a nyalás az egyik legjobb dolog..., alapból nem lenne pofám nem csinálni a bnőmnek ha már egyszer ő kielégített orálisan... , ezek a mai tini kisfiúk nagyon ratyik :D
2015. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De bizony alárendelt pozícióban vagy. De lehet h ezt igényled, sokan vannak ezzel így.
2015. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kölcsönös.

Én leszopom gyakran, és imádom csinálni, de én nem élvezem annyira ha a nyelvével kényeztet. Egyszerűen nem igénylem, sokkal jobban szeretem, ha szexelünk nyalás helyett. Inkább felizgat az, ha én kényeztethetem őt, mint ha ő engem. Fura de nálunk így alakult, és teljesen jól megvagyunk így, szerintem ha mindkét félnek jó akkor teljesen rendben van. :)

2015. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam vele, ha egy férfi a nyelvét nem akarja odatenni, ne akarja a farkát sem! Ennyi! :P


Ha valóban nincs rá igényed, akkor nem gond, nem minden nő szereti. De ha te szeretnéd, és ő nem akarja, de visszafelé meg elvárja, akkor igen, ott már gondok vannak!

2015. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
gátlásos vagyok sose elégit ki orálisan a artnerem (ő az első számomra) mivel kellemetlen számomra félek hogy az illatom nem fog neki tetszeni de ellenkezőleg kérni sem kellene hogyőt kielégitsem annál jobbnincsen mintlátni és hallani hogy élvezi
2015. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!