Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket ez zavar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez zavar?

Figyelt kérdés

mikor a farkon ilyen kis pöttyök vannak ahol van a fityam tudom hogy azt a bőrt ugy is le kerül de zavar titeket találkoztok már ilyennel és nem volt le hangoló

ez nem betegség elvileg sok fiúnak ilyen azt olvastam zavar titeket ? találkoztok már ilyennel ? mi a véleményetek róla ? visszataszító ?


2015. jún. 14. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, bár nem tudom, pontosan mennyire pöttyös neked. :D
2015. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az en farkamon sok potty van, emelett meg sotet is mintha egy indiai farka lenne! a lanyok megis ugy habzsoljak mintha sutit ennenek, nem birnal betelni vele. ne aggodj!
2015. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem birnak betelni vele
2015. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat meg nyugtató :)
2015. jún. 14. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
azért én megmutatnám egy orvosnak, és amíg bizonyíték nincsen rá, hogy nem vagy valamilyen kóros, addig egy ujjal nem nyúlnék hozzád. ha találkoztam volna ilyennel, hánytam volna szerintem. visszataszító? igen, az.
2015. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a lányokat/nőket, akik tisztában vannak a férfi nem jellemzőivel, nem zavarja. Akiknek csak a szerszám tökéletes kinézete számít, és nem tudják ezeket a fordyce pöttyöket egy kiütéstől megkülönböztetni, őket viszont zavarja.
2015. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!