Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú 20 felett és szűz az = lúzer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú 20 felett és szűz az = lúzer?

Figyelt kérdés
Itt és a való életben is tapasztaltam hogy lenézik és egyenesen genetikai hulladéknak/selejtnek tartják azokat akiknek még nem jött senkivel össze a szex. Én 25 éves vagyok de egészen régen még 17 évesen oltottak le egy gyakorlati munkahelyen az ott dolgozó 30 körüli nők és férfiak egyaránt mikor kiderült hogy szűz vagyok. Azt se mondhatjuk akkor hogy a mai neveletlen,agyatlan médiából informálódó fiataloktól terjed ez a baromság, mert egész régen már 2008 ban is ezzel baszogatták a fiúkat. Ebból kiindulva lehet már 100 évvel ezelőtt is, csak nem ilyen nyíltan.
2015. jún. 14. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen is még szűz vagyok, de nem tartom magam lúzernek. A szexhez két ember kell, nekem meg még nem akadt olyan lány, aki hajlandó lett volna lefeküdni velem. A szex/kapcsolat dolog mindig két emberen múlik, és a másik fél gondolataira és vágyaira nincs ráhatásom. Ezt be kell látni.
2015. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha tudnák a lányok hogy ahhoz képest ahogy kinézek, és milyen ember vagyok, még csak 1 csajjal voltam...meglepődnének, és nem lúzernek néznének :D
2015. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le őket, de érdekel, hogy miért maradtak azok.
2015. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok és szűz. A külsőm alapján szerintem senki nem mondaná meg, sőt.

Nem érzem ettől kevesebbnek vagy lúzernek magam.

2015. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, miért lenne? Nem tudhatjuk az okát.
2015. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "lúzer"-t én másmilyen emberekre használom.
2015. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Aki még 18 felett is szűz.Annak ajánlom ezt az oldalt: [link]
2015. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!