Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel ismerkednél a leírtak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel ismerkednél a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Adott 3 srác.

A, 24 éves, 175 cm, barna szem/haj, izmos test.

Csak párkapcsolat jöhet nála szóba, kaland nem.

Nem bulis, és nem is társasági típus.

Inkább olvas, utazgat, és pár fős társaságban érzi jól magát.

Szexben a minőségre megy, aki iránt érez. Az ész sokkal inkább vonzza mint a szépség.


B, 19 éves, majdnem 2 méter, szőke/kék szemű, vékony típus.

Imád bulizni, rengeteg barátja van, szinte sosincs otthon, mindig valahol valakikkel van. Lételeme a társasági élet.

Szexben a mennyiségre megy a minőséggel, legyen vonzó, akivel van, és csinálják sokat.


C, 23 éves, 188 cm, fekete haj/kék szem, testépítő.

Állandóan lányokkal veszi magát körül, párkapcsolata elvétve van, szinte csak a szexre megy.

Az élete a gyúrás, a hobbija a nők.

Anyagilag rendkívül jól él.

Szexben a mennyiségre megy, persze elhanyagolhatatlan a partner makulátlan kinézete.

(És ha elmegy bulizni, 10-ből 10x talál kalandra csajt.)


Haverokkal fogadtunk 3 tálca sörben, akire a legtöbb válasz érkezik (A, B, C) övé a nyeremény.

Leírhatod hozzászólásban a nemed (meleg pasik is írhatnak nyugodtan, az ő véleményük is számít), és korod is.



2015. jún. 14. 11:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A
2015. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A-val (N)


A sört majd ne egyedül idd meg! :-)

2015. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha érvényes még a szavazatom akkor én a B-re teszem a voksom. Mivel szívesebben vagyok korombeli sráccal, szeretem a magas fiúkat - főleg hogy én se vagyok vmi alacsony -, külsőre teljesen mindegy, az is jó hogy bulizós és társasági ember, nem pedig egész nap otthon ül (a gép előtt).

L/18

2015. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, megkaptam a nyereményem. Mondanám, hogy aki rám voksolt, osztozkodom vele, de senkiről nem tudok semmit. De az egészségetekre iszom. :P :)


"A"

(Egyébként C szerint bunda volt, mert gyakorira az otthonülős lányok járnak, akiknek semmi ízlésük.)

2015. jún. 15. 16:08
 15/18 #Anna# válasza:
B :)
2015. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

#14 Na és? :D

Neki meg a a bulikban van sikere, Neked meg itt. Nem is értem miért foglalkozik ezzel, mikor nem mi (otthonülős lányok) vagyunk a célközönsége. Még ezt is sajnálja Tőled. Remélem a nyereményedet egyedül fogyasztottad el és nem ittatok az igaz barátságra. :D

2015. jún. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
C-nek kívánom hogy a nemiszervét nyelje le keresztbe nyugodtan. Nem kell olyan pasi, aki nem néz mást, csak azt hogy: hát oszt luk van e? ,,A" a legoptimálisabb a három srác közül. :D
2015. jún. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%

Jajj hagyjuk már :D Valószínűleg a C nem bedurcizva,full idegbe mondta ezt,hanem poénból. Meg valljuk be igaza van. Ha a való életbe ez a három srác bent lenne egy buliba és 10 lányt beküldenének,hogy válasszanak közülük szerintem minimum 5 lány a C-t választaná (ha nem több).


Viszont itt nyilván senki nem fogja választani azt a fiút akiről annyi jön le,hogy csak szétakarja dugni és minden más lényegtelen,mikor itt van egy olyan fiú is aki "mintapélda" (bár szerintem kicsit unalmas lehet).

2015. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!