Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel ismerkednél a leírtak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel ismerkednél a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Adott 3 srác.

A, 24 éves, 175 cm, barna szem/haj, izmos test.

Csak párkapcsolat jöhet nála szóba, kaland nem.

Nem bulis, és nem is társasági típus.

Inkább olvas, utazgat, és pár fős társaságban érzi jól magát.

Szexben a minőségre megy, aki iránt érez. Az ész sokkal inkább vonzza mint a szépség.


B, 19 éves, majdnem 2 méter, szőke/kék szemű, vékony típus.

Imád bulizni, rengeteg barátja van, szinte sosincs otthon, mindig valahol valakikkel van. Lételeme a társasági élet.

Szexben a mennyiségre megy a minőséggel, legyen vonzó, akivel van, és csinálják sokat.


C, 23 éves, 188 cm, fekete haj/kék szem, testépítő.

Állandóan lányokkal veszi magát körül, párkapcsolata elvétve van, szinte csak a szexre megy.

Az élete a gyúrás, a hobbija a nők.

Anyagilag rendkívül jól él.

Szexben a mennyiségre megy, persze elhanyagolhatatlan a partner makulátlan kinézete.

(És ha elmegy bulizni, 10-ből 10x talál kalandra csajt.)


Haverokkal fogadtunk 3 tálca sörben, akire a legtöbb válasz érkezik (A, B, C) övé a nyeremény.

Leírhatod hozzászólásban a nemed (meleg pasik is írhatnak nyugodtan, az ő véleményük is számít), és korod is.



2015. jún. 14. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A "D"-t választanám, Vágó Úr kérem...
2015. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az A-val ismerkednék meg a legszívesebben, még úgy is hogy alacsonyabb nálam. :D Jó szórakozást a sörhöz, kedves "A", szerintem te nyersz. :D

19/L

2015. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Psycho Doll ***** válasza:
Az 'A' pasival. :)
2015. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A: Mivel nagyon bulizós,társaságkedvelő ember vagyok és nem az az otthonülős így nem hiszem,hogy jó páros lennénk.

B: A második rész stimmel,viszont külsőre egyáltalán nem a zsánerem.

C: külsőre okés,de nem akarok semmilyen fertőzést elkapni senkitől se meg amúgy se csipázom,ha egy fiú minden jött-menttel képes lefeküdni.


Tehát párkapcsolat szempontjából egyik fiúval sem ismerkednék,viszont barátilag bármelyikkel,mert mindegyik típus van a baráti körömben. Ha a C-nél nem lenne ott,hogy a szexben a mennyiségre megy (ennél rosszabb szerintem nincs) akkor őt választanám,de így legyen a B,hogy tudjak kivel bulizni :D


(szerintem is az A fog nyerni)

19l

2015. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az A és azért, mert én is introvertált vagyok. Nem tudnám jól érezni magam egy állandóan pörgős személy társaságában. Meg nem szeretem a magas pasikat, ezért a B és a C egyből kizárva. Sokkal jobbak az alacsonyabbak, mert így van esélyem a "bunyókban", meg hogy ha durvább szexre kerülne a sor, akkor is előny, mert nem kell félnie a pasinak, hogy "összetör" és nekem is jobb lenne egy 175 centis magas pasit alázni, mint egy két méterest.

20/L

2015. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

C, mert a páromra hasonlít nagyjából, mivel mi már több, mint 3 éve együtt vagyunk és nem gyúr, de szálkás.

N

2015. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem vonzó számomra!!!!
2015. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ezek közül A
2015. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
egyik sem, mert srác vagyok
2015. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A
2015. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!