Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék magammal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék magammal?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nem volt barátnőm, 1-2 pár napos / hetes kapcsolatom volt, de az egyenlő a nullával. Látom hogy mindenkinek összejön, mindenki lefekszik mindenkivel, csak én vagyok az akinek nem jön össze. Szeretnék végre én is valakit magamnak, szeretnék én is szexelni. Így szar embernek, senkinek érzem magam, hogy nem vagyok képes kapcsolatot kialakítani senkivel sem. Eddig ahányszor próbálkoztam, annyiszor botlottam valamilyen olyan csajba aki nem százas. Egyik ténylegesen hülye volt, szakítás után nekem sírt vagy 2 órát (persze neten -_-) hogy a tanárával összejött és ha szakít vele, akkor azt mondta hogy megbuktatja, az utolsó az folyamatosan mondta a magáét hogy ő punk és hogy anarchista és ezért utálja őt mindenki, és hogy milyen szar az élete stb...egyszer azt mondta hogy igen szeretne velem lefeküdni, aztán hogy talán, majd azt hogy nem. Amikor belekezdtünk volna, mivel a hangulat megvolt, elkezdett remegni és kussolt 40 percen keresztül, és természetesen, NETEN írta le hogy mi a baja.

Nem értem miért nem képes senki sem a pofámba mondani, ha gond van.


Miért mindig ilyenekbe botlok ? Mit lehetne csinálni ?

Magamon kéne változtatni fullos papucsnak lenni, meghallgatni az összes nyomorát a csajnak egy dugás meg 1 hónapnyi kapcsolat miatt ?


Nem értem. Nem vagyok ronda, nem vagyok alacsony, nem vagyok tele pattanással, nem vagyok kövér és nem vagyok sovány. Egyedi stílusom van (kivételesen ez tényleg egyedi stílust takar), egyedi beszédmód, egyedi minden. Itt is hány csaj mondja hogy neki nem kell átlagos pasiiii, meg milyen jó lenne valaki olyan aki nem olyan mint a többi. Hát tessék.


Engem nagyon összezavartak ezek a dolgok, nem tudom hogy magamban keressem a hibát, vagy akkor hol és kiben :/



2015. jún. 14. 07:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az ötös beszélt jól! Hazudd le nekik a csillagokat!A nők alapból lököttek. Én 16 évesen már együtt éltem egy 28 éves özv .asszonykával és ő már akkor a tizenvalahányadik volt.Ne beszélj nekik komoly dolgokról,csak laza mindenféléről és ha találsz valamit rajta ami tetszik is akkor az dicsérd.Ne akarj a lelkükre hatni,vedd őket félvállról és ők szaladnak utánad!Legyen hatalmas az önbizalmad,(amíg nincs,tégy úgy ,mintha)és viselkedj úgy,hogy akkor is felfigyeljenek rád,ha nem akarnak. Nekem bejött.55 évesen közel 500 csajom volt az egy éjszakástól a több éves kapcsolatig,és még mindig kelletik magukat! Sok sikert
2015. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez igen. :D
2015. jún. 15. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!