Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy valakinek van párja de másokon is megakad a szeme?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy van pl. egy pasi akinek komoly kapcsolata van de egy jó nőt elkezd bámulni,nem tudja megállni azt hogy ne kezdje el bámulni, hogyha meglátja valamelyik jó nőt. Miért van ez? Nem elégedett a párjával?
2015. jún. 13. 16:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak simán ösztön?
2015. jún. 13. 16:18
 2/9 anonim ***** válasza:
látom hülye vagy. lényegtelen, hogy az egy festmény szobor, vagy éppen egy nő. ha szép akkor megnézzük. nem megdugjuk csak nézzük.
2015. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Hűséggel tartozunk, nem vaksággal.
2015. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy (már) nem akkarok venni semmit, a kirakatot még nézegethetem, nem?
2015. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz az alatt, hogy bámulja. Megnéz megnézzük mindannyian a szép embereket, a férfiak a nőket, a nők a férfiakat egyaránt, ebben nincs semmi hátsó gondolat, mondhatni ösztön. Az, hogy mondjuk úgy nézi, hogy majd kiesik a szeme és utána fordul az már más, annak már lehetnek ilyen okai, mint pl. hogy nem szereti, vagy nem elégedett az aktuális párjával, de nem garantált, hogy ez az ok.
2015. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én maximálisan elégedett vagyok a párommal, és igazán szeretem, nem is tudnék mást elképzelni magam mellett így 5 év után.

Sokszor amikor unatkozok valahol, vagy várakoznom kell, esetleg utazok, bámulom az embereket és a rajtuk látható pici jelekből alkotok egy történetet a fejemben. Pl. egy középkorú férfi, földszíneket visel, gyűrű van az ujján: elképzelem a feleségét, az esküvőjüket, kitalálom vajon hány gyereke lehet, az arcvonásaiból és a viselkedéséből elképzelem, hogy milyen lehet a természete: mosolygós, vagy morcos. Ez elég sok bámulást igényel, de még egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy nem lennék elégedett a párommal.

Ha a normális, megszokott jópasi-megnézem típusú bámulásokra gondolsz: én is megnézem a vonzó férfiakat az utcán, de a szép, igényes nőket is. Szerintem ebben nincs semmi, és nem azt minősíti hogy mennyire szeretem a páromat.

2015. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már érzelmileg nincs az adott nő mellett. ugyan ez vonatkozik a nőkre is, náluk hatványozottabban igaz, hogy ha már egy másik férfit észrevesznek ott már nincsenek lélekkel benne a kapcsolatba.
2015. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért mert a férfiak rohadtak mind. érdekes. nem elégedett, persze hogy nem. főleg, ha már együtt vannak egy ideje. egyik férfi se elégedett a párjával.
2015. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
attól hogy egy pasinak csaja van még nem lesz meleg
2015. júl. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!