Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek csak akkor lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek csak akkor lehet része gyakran szexben és jó szexuális kalandokban ha nagy a pénisze?

Figyelt kérdés
Mivan abban az esetben ha ez igaz. Ilyenkor egy 12-14cm pasi mit tehet,hogy ő is részesülhessen több élvezetes,szégyentelenebb szexben?
2015. jún. 6. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Persze. Az utcán is lóbálja, hogy minél több csaj közeledjen felé.

Ilyen idióta kérdést...

2015. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Inkább azért nincs ilyenben részed, mert ilyen kérdéseket írsz ki.
2015. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Regisztálj be bármely szexpartner kereső oldalra 2x. Pl goldengate!


Az egyik profil legyen valós a másik meg hazugság hogy 22 centis farkad van! Az utóbbira napi 10 nő vagy pár fog megkeresni a valódit meg lefogjak szarni! Senki nem keres kis kukit! Csak álszent valaszolgatas megy az interneten.

2015. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A hármas jól mondja,de le van szarva :)
2015. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor mit javasoltok nekem mától milyen életmódot válasszak,higy ez a lúzerság nálam változon. Mit kell tennem?

Szégyenlős vagyok és alacsony 168cm magas és 80 kg.

Tornázok. Olyan izmos hályas vagyok. 13 as farokkal.

Önbizalomhiányos,pirulós vagyok. Egy ilyen személyiség,hogyan lehet a lányojnál menő. Nem vagyok gazdag.

2015. jún. 6. 23:27
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez mi???

rengeteg ilyen idióta kérdést tesznek fel minden nap. Ha 1 méteres lenne akkor jobb lenne az életed?

2015. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen mert nagy volna az önbizalmam. Ez miatt több lányt tudnák felszedni. És bátran mernék pucérkodni előttük ha már jobban megismertem őket. De kis pénisszel ez a pucérkodás nem vonzó lesz a számukra,hane, nevetséges. Ez miatt nem lesz szex és barátnő sem.
2015. jún. 6. 23:32
 8/20 anonim ***** válasza:

1. befejezed a napi 4-5óra gépezést

2. elkezdesz beszélgetni lányokkal

3. rohadtul nem érdekel senkit hogy mekkora van neked

2015. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a magamfajtának csak a keserűség és irigység vágyakozás jut. Nem akarom ezt. Kérlek mondjátok el,hogyan lehetnék én is boldog. Biztos meg van a módja. De én nem látom és félek,higy nincs ezért írtam ki amkérdést,hogy segítsetek rájönni arra,higy ebben az esetben mi a megoldás.
2015. jún. 6. 23:35
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van hogy nem érdekel senkit. Mertmszerintem ez túlzás.
2015. jún. 6. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!