Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek csak akkor lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek csak akkor lehet része gyakran szexben és jó szexuális kalandokban ha nagy a pénisze?

Figyelt kérdés
Mivan abban az esetben ha ez igaz. Ilyenkor egy 12-14cm pasi mit tehet,hogy ő is részesülhessen több élvezetes,szégyentelenebb szexben?
2015. jún. 6. 23:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amit a hármas írt az ilyesztő.
2015. jún. 6. 23:36
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás! Alacsony vagy, buta, beszari depressziós típus és még a gatyába sincs semmi! Mit vársz most komolyan? Gyűjts önbizalmat és udvarolj személyesen!
2015. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 poiu ***** válasza:
13 az európai átlag. Ha ezt kicsinek látod, kompenzáld orálisan.
2015. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kezdj beszélgetni lányokkal barátkoz. Ne a leendő feleséged lásd bennük. Ne akarj görcsösen barátnőt. Jön majd magától. Nem a mérettel kell őket levenni a lábukról :)
2015. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hogyan gyűjthetek önbizalmat?

Hogyan érjem el hogy ne piruljak el ha a közelében vagyok.

Voltam pszihológusnál de nem lett jobb sőt nagy égés volt ezért nem mentem többet. Képzeld magad a helyembe mit tennél?

2015. jún. 6. 23:47
 16/20 anonim ***** válasza:
Át kell élni a dolgokat, meg kell tapasztalni. Szedd össze magad. Nevess sokat. a dolgok pozitív oldalát nézd. Hidd el magadról,hogy jól nézel ki, bátor vagy, és megtudod csinálni. Önsajnálattal semmire se mész.
2015. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Missi_Key ***** válasza:
nagy valószínűséggel igen..mit tehetsz....semmit..ugorj le valahonnan.
2015. jún. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A nagy péniszű pasik általában tényleg fent vannak valamelyik szex-társkeresőn, farokkal lefényképezve, mert ugye szeretnek dicsekedni. És igen, mindig vannak a nők részéről jelentkezők, akik csak szexet akarnak, és persze, hogy a nagy péniszt részesítik előnyben. Szóval szexpartnert simán találnak a angy farkú pasik.
2015. jún. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én úgy látom,hogy igen nagy szükséged lenne egy jó pszichológusra.Azért vannak,hogy segítsenek!

Hogy égtél be?

F40+

2015. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nagyon nehezemre esett beszélnem vele és állandóan elpirult voltam,zavarodott annyira,hogy nem tartott sokáig a beszélgetés mert látta mennyire rossz nekem és inkább úgy alakította,hogy majd legközelebb megpróbáljuk de nem mentem vissza és nem is fogok. Pedig a nemi problémám még fel sem hoztam neki. Csak odáig jutottam,hogy elpirulok folyton és semmi önbizalmam nincs. Nem találok semmit ami pozitív volna bennem. Egy nagy nulla vagyok.
2015. jún. 12. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!