Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék a gátlásos párommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a gátlásos párommal?

Figyelt kérdés
Már több éve együtt vagyunk, de a párom nagyon gátlásos. Azt sem szereti, ha meztelenül látom. Nem is hagyja. Ha nincs erekciója meg végképp nem. Én néha szeretném lerángatni róla az alsónadrágot, hogy rávessem magam, de ezt sem hagyja. Hogyan értessem meg vele, hogy nem kell előttem szégyelősnek lennie, és szeretném néha látni a szerszámát? Néha látom, de akkor is látom rajta, hogy jobban örülne neki, ha nem látnám. Amúgy semmi gond nincs vele!
2015. jún. 13. 13:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Szexelni persze szexelünk! Csak mindig úgy alakítja a dolgokat, hogy ne nagyon lássam előtte a szerszámát. Meg utána se.
2015. jún. 13. 13:55
 2/7 RRR ***** válasza:

mondogasd,éreztesd vele ,hogy mennyire jó és gerjesztő ő és a farka

persze mértékkel

sok türelemmel ,lesz eredemény

2015. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány cm a farka?


Engem nézhetnél egész nap! Nem zavarna!

2015. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itasd le...
2015. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Istenem, mekkora egy gyökér...
2015. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én el nem tudnám képzelni, hogy ennyire szégyenlősek legyünk :)
2015. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De béna a pasid,szánalom
2015. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!