Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom hatására lenéz a férje....

Hugom hatására lenéz a férje. Már szabályosan gátlásos vagyok előttük. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

egyszer meghallottam ahogy tesom a párjának beszél rólam, és úgy, hogy nekem égő legyen, de intelligensen, hogy ő viszont ne tűnjön úgy, mint aki szemét.

nagyon rosszul esett, de nem kezdtem el magam mentegetni, mert annál rosszabb lett volna. de egy pár ilyen alkalom után feltűnt, hogy a párja szánalmasnak tart engem. nagyon nemigen beszélgetünk, mert mintha fal lenne köztünk (talán pont ezért)meg amúgy tiszta gátlásos vagyok előtte.

tudom, hogy nem neki kell, hogy megfeleljek, de családi összejöveteleken már inkább kínosan érzem magam, ők minden régi rokonnal is jókat beszélgetnek, én meg : jah tesom kisgyereke rendszerint rám van bízva, alig vagyok a társasággal, és ha igen, akkor meg témám sincs.

ez pedig az évek alatt egyre csak nő. még anno megpróbáltam tisztázni magam a család előtt, hogy igenis sikeres nő vagyok, de most hogy pláne kidobott a vőlegényem, mindenki szemében a kétlábon járó szánalomnak tűnök, pedig mosolygok, meg stb.


mit lehet ilyen helyzetben tenni?


2012. szept. 10. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Olvass be jól a húgodnak.Ha már úgyis szánalmasnak tart mindenki,akkor nem tök mindegy?Mondd meg jól a magadét,utána fordíts hátat nekik.Ha valaki így viselkedik a testvérével,akkor a férjével is így fog,úgyhogy ő sem lesz mindig tökéletes.
2012. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

menj, és igyál pár felest a legközelebbi találkozótok előtt, vegyél fel egy k*rvás göncöt, és viselkedj démonian :D

ha igazán felejthetetlent akarsz alakítani, még le is oltod szépen szofisztikázva a tesódat és a szemére hányod a hibáit, de úgy szemtől szembe, vigyorogva :P

2012. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Az elsonek igaza van. Allj ki magadert vegre. Ha erre keptelen vagy akkor ne csodalkozz, hogy szanalmasnak tartanak. Allj a sarkadra aztan meg nekik, hogy igenis Te sem vagy rosszabb naluk. Sot mart csak azert is azon lennek, hogy tobb legyek mint aminek tartanak es ezt bizony be is bizonyitanam.
2012. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ditta323 ***** válasza:
100%

Tesódnak meg mond meg bocs, de nem én vagyok a gyerek anyja úgyhogy azzal is foglalkozhatnál a csacsogás helyett.

Amúgy meg igazuk van az előttem szólóknak.

2012. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de akármikor felvettem a nagy szám stílust, nem volt, aki velem értene egyet, vagy nekem hinne. amikor felöltöztem démonian, akkor meg tesom párja még el is fordult, hogy ne kelljen rám néznie.

tesom meg mostanában felvette az intelligens, gazdagnak tűnő nő szerepét. aki szabályosan ingben jár még a csóró mamánkhoz is a kertes házba.

de ok, kinyitom a szám megint. ennél rosszabb úgy sem lehet.

2012. szept. 10. 18:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért, nem vagy köteles jó pofát vágni a testvéred viselkedésére.
2012. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ja és volt, hogy mamám karvetve támadt engem anyámmal, hogy kérjek bocsánatot, mert nem ettem meg mindent, micsoda dolog ételt hagyni a tányéron. én elmondtam, hogy ez már beteges egy gondolkodás. tesom meg csak azt vette ki, hogy én komfrontálódom, de égő.
2012. szept. 10. 18:59
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt Te érzed úgy. Szégyelled magad olyan miatt, amiről nem tehetsz, amit tett veled a vőlegényed.

Lehet, a tesód féltékeny is rád, most, hogy szabad vagy, még jobban.

Ne, ne olvass be neki, ne járasd le magadat. Ne forogjon ekörül minden gondolatod, mert akkor tényleg begörcsölsz. Beszélgess olyanokkal az összejöveteleken, akikkel szemben nincsen, vagy nem annyira van kisebbségi érzésed.

Nyugi. Az idő neked dolgozik.

2012. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Neked egy terminator ferjre lenne szukseged, aki megved es leszedi a fejuket. Aki nem eros egyeniseg, azt siman lenezi mindenki. De ha van mellette egy dominator, akkor mindenki kussol.


Egyebkent meg tudod ki vigyazna a gyerekre. Csinald a sajat eleted, mert ha a maset csinalod, egyedul maradsz egesz eletedre.


A masik meg: csak nehogy forduljon a kocka...Mindenki visszakap mindent. Mindenki. Es ez alol senki sem kivetel.

2012. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát igen. nem is könnyű most erős egyéniségnek lennem egy szakítás után, amikor az egész családban mindenhol jönnek a gyerekek és úgy tűnik ez a menő.

és valóban jól jönne egy védelem.


a saját családom ellenében. nem hittem volna gyerekként, hogy ez felnőtten ilyen hierarchia rendszer még a család intézménye is.

2012. szept. 10. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!